EA بدنبال ساخت Moneyball است

با استناد به منابع مختلف شرکت الکترونیک آرتز به دنبال ساخت نسخه‌ی جدیدی از بازی شبیه‌ساز ورزش بوکس یعنی Fight Night با نام رمزی Moneyball است.

534543534 - EA بدنبال ساخت Moneyball است

به گفته‌ی منابع نزدیک شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و برند EA Sports، این شرکت در صدد آن است که قسمت جدیدی برای مجموعه‌ی Fight Night عرضه کند. بازی جدید شبیه‌ساز ورزش بوکس شرکت الکترونیک آرتز با نام رمزی Moneyball در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد، اما طبق گفته‌ی شرکت مذکور، روند ساخت آن تا پیش از عرضه‌ی عنوان UFC 5 در حالت تعلیق قرار خواهد داشت.

این بازی، قرار است تا به عنوان جدیدترین بازی مجموعه‌ی Fight Night پس از گذشت یک دهه ساخته شود و احتمالاً تا زمان عرضه‌ی آن چند سالی زمان باقی است. همانطور که اشاره شد، شرکت الکترونیک آرتز تصمیم دارد تا روند توسعه‌ی این بازی را از سال آتی و پس از انتشار نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی EA Sports UFC به صورت جدی پیگیری کند.

این موضوع برای اولین بار با مشاهده شدن ایمیل درون استودیویی الکترونیک آرتز توسط نشریه‌ی VGC فاش شد. طی این ایمیل، این شرکت به کارمندانش تمرکز روی ساخت بازی EA Sports UFC 5 را توصیه می‌کند.

همچنین، در این ایمیل توضیح داده شده است که رقابت شدید در بازار بازی‌های ویدیویی باعث شده است تا شرایط استخدام کارمندان برای توسعه‌ی عنوان جدید Fight Night در کنار توسعه‌ی نسخه‌ی جدید UFC بسیار سخت شود و تصمیم بر آن شد که افراد خلاق این شرکت به دو دسته‌ی مختلف تقسیم نشوند.

بنابراین، توسعه‌ی این بازی تا زمانی که از کیفیت عنوان UFC 5 اطمینان حاصل نشود، به حالت تعلیق درخواهد آمد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

2345235345 310x165 - بازی رایگان جدید فروشگاه Epic Games اعلام شد

بازی رایگان جدید فروشگاه Epic Games اعلام شد

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) این هفته بازی Among the Sleep – Enhanced Edition …