بازی رایگان جدید فروشگاه Epic Games اعلام شد

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) این هفته بازی Among the Sleep – Enhanced Edition را جایگزین بازی Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse خواهد کرد.

2345235345 - بازی رایگان جدید فروشگاه Epic Games اعلام شد

بازی ماجراجویی، ترسناک و اول شخص Among the Sleep – Enhanced Edition از تاریخ ۲۹ مهر (۲۱ اکتبر)‌ تا ۶ آبان (۲۸ اکتبر) در فروشگاه اپیک گیمز برای دریافت رایگان خواهد بود.

این بازی قرار است تا جایگزین عنوان Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse به ارزش ۱۵.۹۹ پوند و Epic Pack بازی Paladins با قیمت ۲۷.۹۹ پوند بشود. لازم به ذکر است که این دو مورد همچنان تا تاریخ ۲۹ مهر به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

فروشگاه اپیک گیمز در ماه ژانویه ادعا کرده بود که از زمان تأسیس در دسامبر ۲۰۱۸ تا به امروز توانسته است تا ۱۶۰ میلیون کاربر را جذب خود کند. این فروشگاه از زمان عرضه به صورت هفتگی عناوین مختلفی را به صورت رایگان در اختیار مخاطبین خود قرار داده است؛ به طوری که کاربران اپیک گیمز در سال ۲۰۲۰، ۱۰۳ بازی رایگان با ارزش کلی ۲۴۰۷ دلار آمریکا دریافت کردند و طبق گزارش این فروشگاه، طی سال گذشته ۷۴۹ میلیون بازی به صورت رایگان توسط کاربران دریافت شد.

چند روز پیش نیز ادعا شده بود که فروشگاه اپیک گیمز به فکر ساخت فیلمی از بازی Fortnite افتاده است. منابع مختلفی به سایت The Information خبر دادند که این فروشگاه به دنبال پیدا کردن راه‌های جدیدی در جهت توسعه و رشد برند خود است؛ چراکه بلندپروازی‌های این شرکت در زمینه‌ی بازی‌های موبایل توسط کمپانی اپل (Apple) و گوگل (Google) و مسائل قانونی محدود شده است.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …