آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که احتمالا شامل یک بسته‌ی الحاقی جدید به همراه افزوده شدن قابلیت ذخیره کردن خواهد بود.

3453454353 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

حساب رسمی پلی استیشن گیم سایز (PlayStation Game Size) در توییتر تأیید کرد که عنوان Returnal به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌ی بتای داخلی دریافت کرده است که در حال حاضر فقط توسعه دهندگان به آن دسترسی دارند. با این همه، هیچ راهی وجود ندارد که بفهمیم این به‌روزرسانی واقعا شامل چه چیزی خواهد بود، اما تایید شده است که حجم آن در حدود 6 گیگابایت می‌باشد.

حجم بزرگ این به‌روزرسانی نشان می‌دهد که Returnal چیزی بیشتر از بهبود گرافیکی و ثبات نرخ فریم دریافت خواهد کرد. از این رو، این احتمال وجود دارد که استودیوی توسعه دهنده‌ی این عنوان، هوس‌مارک (Housemarque)، قصد دارد تا محتوا و ویژگی‌های جدیدی به این بازی اضافه کند.

لازم به ذکر است که استودیوی هوس‌مارک پیش از انتشار بازی اعلام کرده بود که هیچ برنامه‌ای برای انتشار محتوای جدید و پشتیبانی از Returnal بعد از انتشار رسمی آن وجود ندارد. با این حال، با توجه به استقبال بسیار خوب منتقدان و گیمرها از این عنوان، احتمال می‌رود که موضع هوس‌مارک در این زمینه تغییر کرده باشد.

«به‌روزرسانی جدید Returnal برای بتای بازی (نسخه‌ی در دسترس توسعه دهندگان) منتشر شده است! حجم آن در حدود ۶ گیگابایت خواهد بود. احتمال افزوده شدن محتوا و ویژگی‌های جدید به بازی؟!»

همچنین، تا الان درخواست‌های متعددی از گیمرها برای افزودن گزینه‌های ذخیره کردن به این عنوان وجود داشته است. همانطور که می‌دانید، عنوان Returnal اصلا برای افراد ضعیف نیست و باید حوصله‌ی زیادی داشته باشید. گیم‌پلی چالش برانگیز بازی به خوبی توسعه داده شده است و برای اتمام داستان 50 ساعته‌ی آن باید حوصله‌ی بسیار زیادی داشته باشید.

هوس‌مارک اطمینان داده است که به طور مداوم به بازخورد گیمرها نسبت به این عنوان گوش می‌دهد و بازی را بر اساس علایق آن‌ها بهینه سازی خواهد کرد. حال، سوال اصلی اینجاست که آیا شاهد افزوده شدن گزینه‌هایی برای آسان‌تر کردن تجربه‌ی بازی و یا قابلیت ذخیره کردن به این عنوان خواهیم بود یا خیر؟

البته، بسیاری از گیمرها از سختی این عنوان و چالش‌هایی که با آن‌ها مواجه می‌شوند، رضایت کافی دارند و حتی ممکن است با دیدن اینکه بازی با افزودن ویژگی‌های آسان‌تر می‌شود، ناراحت شوند. باید منتظر ماند و دید که هوس‌مارک چه خواهد کرد.

عنوان Returnal در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی استیشن 5 در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

435634564645 310x165 - PS5 میزبان اولین بازی رزولوشن 8K و نرخ فریم 60

PS5 میزبان اولین بازی رزولوشن 8K و نرخ فریم 60

اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 8K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه برای …