انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) جزئیاتی از برنامه‌ها و اهداف آینده‌ی آنان را مشخص کرده است. همچنین، در این بیاینه به برخی از بازی‌هایی که در سال 2022 میلادی عرضه خواهند شد نیز اشاره شده که عنوان Scorn یکی از آن‌هاست.

34534534 - انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

اینطور که به نظر می‌رسد، نام بازی ترسناک Scorn، ساخته‌ی استودیوی اب سافتور (Ebb Software)، نیز در این بیاینه‌ی مطبوعاتی به عنوان یکی از بازی‌هایی که در سال 2022 میلادی منتشر خواهند شد، آورده شده است. البته نمی‌توان با اطمینان گفت که این نشان دهنده‌ی تاخیر خوردن بازی است، اما با توجه به اینکه مایکروسافت اخیراً گفته بود که بازی در تاریخ 12 اکتبر به سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) می‌آید و از آنجایی که دو هفته تا این تاریخ بیشتر باقی نمانده و چیزی در این زمینه نیز منتشر نشده، می‌توان گفت که احتمالا بازی تا سال 2022 میلادی تاخیر خورده است.

در این بیانیه آمده است: «سال 2022 میلادی شامل عناوین مورد انتظاری مانند Sifu، ساخته‌ی استودیوی Sloclap، عنوان Scorn، ساخته‌ی استودیوی اب سافتور، Tchia، ساخته‌ی استودیوی آواچب (Awaceb)، Tankhead، ساخته‌ی استودیوی آلفا چنل (Alpha Channel) و یک عنوان معرفی نشده از استودیوی A44 خواهد بود.»

بازی Scorn یک عنوان در سبک وحشت و بقاست که در طی آن گیمرها بایستی تا با مدیریت صحیح منابع خود در جهان بازی دوام بیاورند. بازی در سبک اول شخص هست و در جهانی جریان دارد که به شدت عجیب و غریب و پر از اشکال و مکان‌های متفاوت می‌باشد. لازم به ذکر است که بر طبق سخنان توسعه‌دهندگان روایت داستانی در این عنوان بدون استفاده از میان پرده‌های سنگین و به صورت اتفاقات داخل داستان بازی روایت خواهد شد.

عنوان Scorn در تاریخ نامشخصی برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید تریلر پخش شده از این بازی ترسناک را در رویداد Inside Xbox از اینجا مشاهده نمایید.

خبر پیشنهادی

34523452345 310x165 - بازی GTA Remastered Trilogy در سال 2022 منتشر می‌شود

بازی GTA Remastered Trilogy در سال 2022 منتشر می‌شود

به گزارش تام هندرسون(Tom Henderson)، اینسایدر مشهور، عنوان GTA Remastered Trilogy بر خلاف شایعات قبلی …