آپدیت جديد بازي F1 2021 منتشر شد

تيم سازنده‌ي بازي F1 2021 همان طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جديدترين به‌روزرساني خود يعني به‌روزرساني 1.10 را به دست هواداران رساند. البته اين به‌روزرساني به منظور رفع برخي ايرادات ساخته شده است.

43534534534566 - آپدیت جديد بازي F1 2021 منتشر شد

همان طور که در جريان هستيد، تازه‌ترين نسخه‌ي مربوط به فرنچايز F1 چندي پيش در اختيار طرفداران قرار گرفت و تا اين جا هم استقبال نسبتا خوبي از آن به عمل آمده است. به نظر مي‌رسد که اين به‌روزرساني چند تا از بدترين باگ‌هاي اين عنوان را از بين مي‌برد. همچنين بازي‌بازان در برخي مواقع نمي‌توانستند نسبت به ادامه‌ي بازي اقدام نمايند. چنين مشکلاتي نيز رفع شده است تا لذت تجربه‌ي اين اثر دو چندان شود.

علاوه بر اين، ايراداتي هم در خودروهاي بازي و استفاده از آن‌ها به چشم مي‌خورد که خوشبختانه درصد زيادي از آن‌ها هم برطرف شده است. باگ‌هاي گفته شده محدود به يک بخش‌ نبودند و در تمام قسمت‌ها ديده مي‌شدند. حتي آثاري از آن‌ها در حالت‌هاي چندنفره نيز وجود داشت. بنابراين دريافت و اعمال اين به‌روزرساني براي تمام هواداران الزامي خواهد بود.

مطمئنا اين براي سازندگان بازي F1 2021 پايان کار نخواهد بود. آن‌ها برنامه‌هاي ديگري همچون انتشار چند به‌روزرساني و رويداد را مد نظر دارند به جز رفع چنين باگ‌هايي، محتوياتي را هم به آن اضافه نمايند. طرفداران عقيده دارند که بازي مي‌تواند بهتر از اين هم باشد. با وجود اين که چند تا از باگ‌ها مهم اين بازي برطرف شده است، اما همچنان ايراداتي در آن مشاهده مي‌شود که از بين بردن آن‌ها بايد در دستور کار قرار گيرد.

جالب است بدانيد که نسخه‌هاي نسل نهمي اين بازي از جمله پلي‌استيشن ۵ از ويژگي‌هاي جالب توجهي برخوردار است. از اين ويژگي‌ها مي‌توان به صداي سه‌بعدي اشاره داشت که البته فعلا متوقف شده است.

بازي F1 2021 در حال حاضر بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن 4، ايکس‌باکس وان، پلي‌استيشن 5 و ايکس‌باکس سري ايکس و اس قابل تجربه است.

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

757567575 310x165 - آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

طبق اعلام شرکت يوبيسافت، دارندگان بازي Assassin’s Creed Valhalla روز آتي قادر خواهند بود تا …