آمار گیمرهای بازی Tales of Arise منتشر شد

امروز آمار تازه‌اي از بازي Tales of Arise در دسترس قرار گرفت که به تعداد گیمرهای همزمان آن بر روي استيم مربوط مي‌شود. اين آمار نسبت به نسخه‌هاي قبلي اين سري يک رکورد به حساب مي‌آيد.

43534534535 - آمار گیمرهای بازی Tales of Arise منتشر شد

حتما در جريان هستيد که بازي Tales of Arise چندي پيش به دست بازي‌بازان رسيد. اتفاقا استقبال خوبي هم از آن به عمل آمد. به نظر مي‌رسد که اين بازي يک موفقيت بسيار بزرگ براي استوديوي بنداي نامکو (Bandai Namco) به شمار مي‌رود. اين بازي توانست نمره خوب 88 را از متاکريتيک دريافت کند.

تعداد بازي‌بازان پلتفرم رايانه‌هاي شخصي زياد است و بسياري از آن‌ها نيز از استيم بهره مي‌برند. در همين راستا، هر چند وقت يک بار آمارهايي از عناوين موجود بر روي استيم در دسترس قرار مي‌گيرد. اين آمارها بيشتر به شمار بازي‌بازان همزمان بر روي آن اشاره دارند که مي‌توانند محبوبيت يک بازي را به خوبي نشان دهند. حال اين اتفاق براي بازي نقش‌آفريني ژاپني Tales of Arise نيز رخ داده است.

اين طور که به نظر مي‌رسد، اکنون بيشتر از 60 هزار نفر در حال تجربه‌ي بازي Tales of Arise هستند. با توجه به اين که مدت کمي از نشر اين عنوان مي‌گذرد، چنين آماري فوق‌العاده به نظر مي‌رسد. همچنين گفته مي‌شود که اين آمار نسبت به نسخه‌هاي قبلي اين سري بهتر است و آن را بايد يک رکورد جالب در نظر گرفت. در همين راستا، سازندگان اميدوار هستند که اين آمار در روزهاي آينده بهتر از اين هم بشود.

در گذشته نسخه‌هايي همچون Tales of Zestiria و Tale of Berseria به ترتيب به رکوردهاي 9700 و 8000 رسيده بودند. اختلاف زياد نسخه‌ي جديد با نسخه‌هاي قديمي کاملا مشخص است و مي‌توان نتيحه گرفت که با چه عنوان خوبي سر و کار داريم.

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

757567575 310x165 - آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

طبق اعلام شرکت يوبيسافت، دارندگان بازي Assassin’s Creed Valhalla روز آتي قادر خواهند بود تا …