بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

تيم سازنده‌ي بازي Fallout 76 همان طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز يک به‌روزرساني جديد را براي اين عنوان در دسترس قرار داد. به وسيله‌ي اين به‌روزرساني، يکي از بخش‌ها از بازي حذف خواهد شد.

456344 - بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

تازه‌ترين به‌روزرساني بازي Fallout 76 امروز به دست بازي‌بازان رسيد. علاوه بر ويژگي‌هايي که به اين بازي اضافه شده و در ادامه از آن صحبت خواهيم کرد، سرورهاي يکي از حالت‌هاي آن تحت عنوان Nuclear Winter نيز از کار افتاده است. به اين ترتيب، بازي‌بازان ديگر قادر به استفاده از اين بخش نخواهند بود.

شرکت بتسدا (Bethesda) به همين دليل، پيامي را هم در حساب رسمي توييتر خود عرضه کرده است. اين تيم گفته است که بازي‌بازان توجه چنداني به اين بخش نداشته‌اند و بيشتر به ديگر قسمت‌ها علاقه نشان مي‌دادند. در همين راستا، اين تيم تصميم گرفت تا اين بخش را حذف نمايد. اين استوديو قول داده است تا بخش‌هاي جذاب و هيجان‌انگيز ديگري را جايگزين آن کند.

همچنين اين به‌روزرساني، پاداش‌هاي فراواني را هم به بازي اضافه مي‌کند. تنوع اين پاداش‌ها بالا است و بازي‌بازان مي‌توانند از آن‌ها لذت ببرند. آن‌ها در صورتي که برخي از ماموريت‌هاي بخش‌هاي مختلف اين بازي را به اتمام برسانند، اين جوايز را از آن خود خواهند کرد. بيشتر آن‌ها هم به صورت سکه‌ هستند و در بخش‌هايي از جمله حالت ماجراجويي مشاهده مي‌شوند.

سازندگان با انجام اين کار قصد دارند تا از هواداران دلجويي کنند. حذف بخش ذکر شده بازي‌بازان را تا اين جاي کار شگفت‌زده نکرده است. دليل آن هم اين است که بتسدا در ماه ژوئن چنين خبري را به صورت رسمي اعلام کرده بود. ضمنا آن‌ها گفته بودند که اين اتفاق در ماه سپتامبر رخ خواهد داد. همين قضيه هم اتفاق افتاد و اکنون هواداران بايد وقت خود را صرف ديگر بخش‌ها کنند.

اين براي بتسدا پايان کار نيست و آن‌ها به دنبال عرضه‌ي به‌روزرساني‌ها و رويدادهاي تازه‌اي هستند. اکنون بايد صبر کرد و ديد که استقبال هواداران از اين پشتيباني‌ها به چه صورت خواهد بود.

بازي Fallout 76 در حال حاضر بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

شايد در جريان باشيد که فصل ششم اين بازي در راه است و چندي پيش هم اطلاعاتي از آن عرضه شد که آن اطلاعات در اينجا در معرض مطالعه شما مخاطبان گرامي قرار گرفته است.

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

757567575 310x165 - آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

طبق اعلام شرکت يوبيسافت، دارندگان بازي Assassin’s Creed Valhalla روز آتي قادر خواهند بود تا …