تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring به طور رسمي منتشر شده است که خشونت بازي را به تصوير مي‌کشد. در کنار اين تصوير شاهد توضيحات داستاني نيز هستيم. با ما همراه باشيد.

324524352345 - تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

مدتي پيش به لطف ويديوي 16 دقيقه‌اي که در دسترس منتقدين و خبرنگاران وبسايت‌هاي خارجي قرار گرفت، شاهد اطلاعات پيش‌نمايش‌ها و تصاوير جديدي از عنوان Elden Ring بوديم. از طرفي صفحه‌ي رسمي توييتر بازي جمعه‌ها يک يا دو تصوير جديد از اين اثر به همراه جمله‌اي که پس‌زمينه‌ي داستاني دارد به اشتراک مي‌گذارد.

بنابر رويه‌ي مذکور، امروز نيز شاهد يک تصوير جديد از بازي بوديم که در ادامه آن را مشاهده مي‌کنيد:

7444575 - تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

متن زير ضميمه تصوير بالا شده است:

در زمان فروپاشي [حلقه‌ي کهن]، يک زخم ذهني بسياري از موجودات را در بر گرفت. مراقب جنون و آشفتگي آن‌ها باشيد.
همچنين مدتي ياسوهيرو کيتائو (Yasuhiro Kitao)، مدير بخش بازاريابي Elden Ring، در مصاحبه‌اي متذکر شد که اين عنوان داراي قابليتي به نام برج‌هاي ديدباني (Watchtower) است که با استفاده از آن‌، بازي‌بازان راحت‌تر مي‌توانند سياه‌چال‌هاي (Dungeons)‌ کوچک‌تر را کشف کنند.

ايشان به اين نکته نيز اشاره کردند که ورود به سياه‌چال‌هاي ميراث (Legacy Dungeon)، نيازي به سطح (Level) مشخصي ندارد؛ گرچه ممکن است بازي‌بازان نياز به آيتم‌هاي خاصي براي ورود به اين نوع از سياه‌چال‌ها داشته باشند. وي در اين باره گفت:

بازي‌بازان احتمال دارد که برخي از اين سياه‌چال‌هاي کوچک را در سرزمين‌هاي مابين (The Lands Between) پيدا‌ نکنند؛ مخصوصا هنگامي که دنياي بازي را اکتشاف مي‌کنند. اما نگران نباشيد، ما چندين راه براي پيدا‌ کردن اين سياه‌چال‌ها درون بازي قرار داده‌ايم.

براي مثال شما مي‌توانيد ساختمان‌هايي به نام برج‌هاي ديده‌باني را در بازي پيدا کنيد که به شما کمک مي‌کنند چشم‌اندازي واضح از محيط اطراف خود داشته باشيد. شما مي‌توانيد با استفاده از اين ساختمان‌ها، محيط اطراف خود را بزرگ‌نمايي و سياه‌چال‌ها را پيدا کنيد که به طور خود‌کار روي نقشه‌ي شما ثبت مي‌شوند.

بازي Elden Ring در تاريخ ۲ بهمن سال ۱۴۰۰ (۲۲ ژانويه‌ي ۲۰۲۱) عرضه خواهد شد. کنسول‌هاي ايکس‌باکس سري ايکس/سري اس، ايکس‌باکس وان، پلي‌استيشن ۵، پلي‌استيشن ۴ و رايانه‌هاي شخصي، به عنوان پلتفرم‌هاي مقصد اين بازي اعلام شده‌اند.

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

757567575 310x165 - آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

طبق اعلام شرکت يوبيسافت، دارندگان بازي Assassin’s Creed Valhalla روز آتي قادر خواهند بود تا …