آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

طبق اعلام شرکت يوبيسافت، دارندگان بازي Assassin’s Creed Valhalla روز آتي قادر خواهند بود تا به‌روزرسان جديد اين بازي را دريافت و نصب کنند.

757567575 - آپدیت Assassin’s Creed Valhalla در راه است

با درنظر گرفتن شروع پروژه‌ي ساخت بازي سرويس محور Assassin’s Creed Infinity، شرکت يوبيسافت (Ubisoft) همچنان نگاه ويژه‌اي به بازي Assassin’s Creed Valhalla دارد و دائماً در حال رفع ايرادات و افزودن محتواهاي جديد به اين بازي است. پس از انتشار بسته‌ي الحاقي The Siege of Paris براي اين بازي در هفته‌هاي گذشته، روز آتي شاهد انتشار به‌روزرسان 1.3.1 Assassin’s Creed Valhalla خواهيم بود که شامل River Raids Map Pack #2 مي‌شود.

البته، هنوز جزئيات دقيقي از تمامي محتويات اين به‌روزرسان منتشر نشده است اما به‌نظر مي‌رسد که مجموعه‌اي جديد از زره‌ها به اين بازي افزوده شوند. لازم به ذکر است که به‌روزرسان 1.3.2 که به عنوان بزرگ‌ترين به‌روزسان اين بازي قلمداد مي‌شود، پاييز امسال در دسترس بازي‌بازان قرار خواهد گرفت و جشنواره‌ها و رويدادهاي جديدي را به Assassin’s Creed Valhalla خواهد افزود.

همچنين، حالت پرمخاطب و محبوب Discovery Tour: Viking Age نيز طي به‌روزرساني مذکور به اين بازي افزوده خواهد شد و به صورت رايگان در دسترس بازي‌بازان قرار خواهد گرفت. اين حالت که نمونه‌هاي مشابه آن را در عناوين Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed Origins ديده بوديم، همانند يک موزه‌ي قابل تعامل عمل کرده و بازي‌بازان را به جهان وايکينگ‌ها خواهد برد و اطلاعات حقيقي و تاريخي را در دسترس آن‌ها قرار خواهد داد.

بازي Assassin’s Creed Valhalla، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌هاي پلي‌استيشن 4، پلي‌استيشن 5، ايکس باکس وان، ايکس باکس سري ايکس و اس، سرويس گوگل استيديا و پلتفرم رايانه‌هاي شخصي قرار دارد.

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

324524352345 310x165 - تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring به طور رسمي منتشر شده است که خشونت بازي …