بازي God of War داغدار شد

دقايقي پيش متوجه شديم که جورج ماول، عضو سابق تيم سانتا مانيکا و کدنويس تبر لوياتان کريتوس در بازي God of War، در روز ۲ سپتامبر از دنيا رفته است.

54325345234 - بازي God of War داغدار شد

مرگ ماول مدتي پيش از طريق همکارانش اعلام شد و البته علت مرگ همچنان نامشخص است. ماول 7 سال در استوديوي سانتا مانيکا فعاليت داشت و در فوريه‌ي سال 2021 استعفا داد تا روي پروژه‌ي رونمايي نشده‌ي جديدي کار کند. او پيش از اين در تيم راديکال اينترتينمنت (Radical Entertainment) و بازي‌هايي مانند Prototype نيز کار کرده است.

همکار وي در سانتا مانيکا، ميهير شث (Mihir Sheth)، توييت زير را پيرامون اين موضوع غم‌انگيز منتشر کرد:

درست همانند خيلي از توسعه‌دهندگان ديگر، من بيش از ۵ سال کنار جورج مي‌نشستم و با يکديگر روي پروژه‌ها کار مي‌کرديم و حالا با اين خبر به شدت شوکه شده‌ام. وي چند ماه پيش سوني سانتا مانيکا را ترک کرد، اما صداي شادي‌بخش، لهجه‌ي انگليسي جذاب و روحيه‌ي شاد او از اواخر ۲۰۱۳ تا به امروز در استوديو جريان دارد.

او وظيفه طراحي سيستم‌هاي نقش آفريني، جابه‌جايي، سلاح‌ها و عملکرد سيستم مبارزه را بر عهده داشت. وي يکي از اعضاي با تجربه و قديمي تيم به حساب مي‌آمد و نقش بسيار مهمي را در برطرف کردن باگ‌ها و مراحل انتهايي توسعه ايفا کرد.

بيش از اين‌ها مي‌توانم در مورد او صحبت کنم و همينطور افراد ديگري که با او کار کرده‌اند نيز تا مدت‌ها مي‌توانند در مورد وي صحبت کنند. بازي‌ها توسط مردم ساخته مي‌شوند و ما پنجشنبه‌ي گذشته شخص بزرگ و مهمي را از دست داديم.

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

324524352345 310x165 - تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring به طور رسمي منتشر شده است که خشونت بازي …