تعداد کاربران بازی Control از 10 میلیون نفر عبور کرد

در جدیدترین گزارش مالی سالیانه رمدی، این شرکت اعلام کرده که بازی کنترل از زمان عرضه توانسته است بیش از ۱۰ میلیون کاربر را به‌ خود جذب کند.

4534534 - تعداد کاربران بازی Control از 10 میلیون نفر عبور کرد

البته در این گزارش خبری از میزان فروش نیست ولی می‌دانیم در پایان سال ۲۰۲۰ میلادی این بازی ۲ میلیون نسخه فروش داشته است.

همچنین پیش‌تر اعلام شد که سازندگان بازی تصمیم گرفته‌اند سرمایه‌گذاری بزرگی را روی IP کنترل انجام دهند، که با‌توجه‌به این آمار خیره‌کننده جای تعجبی ندارد. البته همکاری متداوم سازنده با ناشر بازی Control که شرکت 505Games است نقش به‌سزایی در این موضوع داشته است.

اخیرا اعلام شد که یک بازی co-op و PvE به‌نام Condor در مراحل ساخت قرار دارد که اسپین آف بازی Control است. همچنین رمدی بارها تاکید کرده است که «در آینده یک بازی کنترل با بودجه‌ی بزرگ‌تر» خواهیم داشت که به‌احتمال زیاد دنباله‌ی بازی اصلی به‌حساب می‌آید.

طبق صحبت‌های رمدی مشخص شد این بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد که سازندگان ترجیح می‌دهند آن را «فاز اولیه ایده‌پردازی و شکل‌گیری» بنامند.

در حال‌حاضر بازی Control روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پی سی و استادیا در دسترس است. همچنین این بازی روی نینتندو سوییچ عرضه شده است ولی فقط ازطریق خدمات ابری در دسترس مخاطبان قرار دارد.

منبع : زومجی

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

324524352345 310x165 - تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring به طور رسمي منتشر شده است که خشونت بازي …