PUBG رایگان می‌شود

در حال حاضر برای تجربه‌ی بازی بتل رویال PUBG باید مبلغی را پرداخت کنید، اما با توجه به گزارش‌های جدید، احتمالاََ سازندگان این اثر به دنبال بررسی این موضوع هستند که بازی را کاملاََ رایگان کنند.

3463534 - PUBG رایگان می‌شود

بازی PUBG قرار بود مدت‌ها پیش رایگان شود، اما پس از بررسی‌های مختلف، تیم سازنده تصمیم گرفت آن را رایگان نکند، اما حالا به نظر می‌رسد که آن‎‌ها قصد دارند موضوع رایگان یا همان Free-to-Play شدن این اثر را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند.

بر اساس توییت جدید منتشر شده از سوی PlayerIGN، منبع داخلی معتبر در میان طرفداران PUBG، تیم سازنده‌ی بازی قصد دارد مدل جدیدی را برای ارائه‌ی این اثر موشکافی کند. بر اساس صحبت‌های وی، به زودی یک آخر هفته رایگان برای بازی در نظر گرفته می‌شود که حکم یک آزمایش را برای تیم سازنده دارد. آن‌ها به طور دقیق واکشن طرفداران را زیر نظر خواهند گرفت و بر اساس آن تصمیم نهایی را صادر خواهند کرد.

هنوز نمی‌دانیم که این آخر هفته دقیقاََ در چه زمانی رخ خواهد داد، اما با توجه به صحبت‌های چندین منبع داخلی، این اتفاق برای ماه آینده در نظر گرفته شده است.

متقلبان برای بازی PUBG همچنان مشکلی جدی به حساب می‌آیند و به طور حتم رایگان کردن بازی کمک زیادی به آن‌ها خواهد کرد، زیرا دیگر لازم نیست اثر را خریداری کنند و تنها با ساختن یک حساب کاربری جدید می‌توانند به رویکرد اشتباه خود ادامه دهند.

مدتی پیش شرکت کرفتُن (Krafton)، سازنده‌ی عنوان PUBG، اعلام کرد که انیمیشنی بر اساس این بازی در دست ساخت قرار دارد. ادی شانکار (Adi Shankar) که تجربه‌‌ی کار بر روی مجموعه‌ی نتفلیکس Castlevania و پروژ‌ه‌های مربوط به بازی‌های ویدیویی مانند The Punisher: Dirty Laundry را در کارنامه‌ی خود دارد، وظیفه‌ی کارگردانی این انیمیشن را بر عهده خواهد گرفت.

مدتی پیش نیز نقشه‌ی جدیدی با نام Taego به بازی اضافه شد، بازی‌بازان در نقشه‌ی جدید بازی PUBG می‌توانند درحالت بتل رویال با دیگر افراد رقابت داشته باشند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا رایگان شدن PUBG برای شما جذاب خواهد بود؟

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

456344 310x165 - بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

تيم سازنده‌ي بازي Fallout 76 همان طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز يک …