بازی‌ های رایگان ماه آگست PlayStation Plus مشخص شد

435234534555 - بازی‌ های رایگان ماه آگست PlayStation Plus مشخص شد

سونی به تازگی عناوین رایگان ماه آگست ۲۰۲۱ سرویس PlayStation Plus را از طریق وب‌سایت رسمی پلی‌استیشن معرفی کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، این بازی‌ها زودتر از زمان موعد اعلام شده‌اند؛ چراکه همیشه برای معرفی بازی‌های سرویس پلی‌اسیتشن پلاس، شاهد انتشار یک پست جدید در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن هستیم. به هر حال، بازی‌بازان پلی‌استیشن در ماه آینده به بازی‌هایی نظیر Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ،Tennis World Tour 2 و Hunter’s Arena: Legends دسترسی پیدا خواهند کرد.

مشترکین سرویس PlayStation Plus می‌توانند از تاریخ سه شنبه ۱۲ مرداد (۳ آگست ۲۰۲۱) نسبت به دریافت عناوین Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ،Tennis World Tour 2 برای پلی‌استیشن ۴ و بازی Hunter’s Arena: Legends بر روی پلی‌استیشن ۵ اقدام کنند.

در مقایسه با عناوین ماه گذشته، بازی‌های آگست ۲۰۲۱ چندان هیجان انگیز به نظر نمی‌رسند. با این حال، اگر به دنبال تجربه‌ی چند بازی چندنفره با دوستان خود هستید، Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville و Hunter’s Arena: Legends گزینه‌های بسیار خوبی محسوب می‌شوند. نکته‌ی جالب این است که علی‌ رغم برنامه‌ی توسعه‌دهندگان Hunter’s Arena: Legends برای عرضه‌ی بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵، این عنوان تنها به صورت رایگان در اختیار کاربران پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که اگر هنوز عناوین ماه جولای PlayStation Plus را دریافت نکرده‌اید، تنها تا روز دوشنبه ۱۱ مرداد (۲ آگست ۲۰۲۱) فرصت دارید تا A Plague Tale: Innocence (پلی‌استیشن ۵)، Call of Duty: Black Ops 4 (پلی‌استیشن ۴) و WWE 2K Battlegrounds (پلی‌استیشن ۴) را به لیست بازی‌های خود اضافه کنید. همچنین برای یادآوری باید اعلام کنیم که Red Dead Redemption 2 ،God of War و Judgment نیز جزو عناوین در نظر گرفته شده برای سرویس PlayStation Now در ماه جولای بودند.

در نهایت، با توجه به این که بازی‌های ماه آگست PlayStation Plus توسط وب‌سایت رسمی سونی فاش شده‌اند، پس می‌توان با قطعیت اعلام کرد که عناوین ذکر شده همان بازی‌های در نظر گرفته شده هستند.

منبع : گیم فا

 

درباره admin

خبر پیشنهادی

324524352345 310x165 - تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring منتشر شد

تصوير جديدي از بازي Elden Ring به طور رسمي منتشر شده است که خشونت بازي …