نینتندو سوییچ تا سالها پرفروش خواهد بود

این روزها پیش‌بینی‌های مختلفی پیرامون کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار می‌گیرد و بسیاری از منتقدان نسبت به آینده‌ی آن امیدوار هستند. در ادامه یکی از این پیش‌بینی‌ها را با هم خواهیم خواند.

45634536634 - نینتندو سوییچ تا سالها پرفروش خواهد بود

طبق اکثر حدس و گمان‌هایی که در خصوص نینتندو سوییچ زده می‌شود، به این نتیجه می‌رسیم که این کنسول‌ها در مسیر بسیار خوبی قرار دارند. بعید نیست که تا چند وقت دیگر شاهد برتری این کنسول‌ها نسبت به پلتفرم‌های دیگر باشیم. نینتندو این هفته عضو دیگری به نام OLED را به خانواده‌ی خود اضافه کرد که به نظر می‌رسد استقبال خوبی از آن به عمل خواهد آمد. فعلا که بازخوردها در مورد این کنسول جالب است و همه چیز برای شرکت نینتندو به خوبی پیش می‌رود.

این کنسول نسبت به نسخه‌های پیشین از صفحه نمایش‌ بزرگ‌تر و روشن‌تری برخوردار است. تفاوت‌های آشکار دیگری هم میان OLED با دیگر کنسول‌های نینتندو سوییچ به چشم می‌خورد و باید دید که در نهایت به فروش خوبی خواهد رسید یا خیر. حال با توجه به پیش‌بینی‌ها و آنالیزهایی که این روزها صورت می‌گیرد، مطلع شدیم که فروش کنسول‌های نینتندو سوییچ تا سال ۲۰۲۵ میلادی ممکن است از مرز ۱۵۵ میلیون نسخه عبور کند.

اگر چنین اتفاقی رخ دهد، نینتندو سوییچ در مقایسه با سایر کنسول‌هایی که شناخت کافی از آن‌ها داریم، به برتری خواهد رسید. کنسول‌های دیگری همچون پلی‌استیشن ۲ در گذشته به رکورد ۱۵۵ میلیون فروش رسیدند و در همین راستا، رکورد شکنی نینتندو سوییچ دور از انتظار نخواهد بود.

نظر شما در مورد موفقیت کنسول‌های نینتندو سوییچ چیست؟ آیا این حدس و گمان‌ها درست از آب در می‌آید؟

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …