خودروی جدیدی به بازی Fortnite می‌آید

استودیوی سازنده‌ی بازی Fortnite امروز خبر جالبی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد؛ این شرکت اعلام کرد که خودرویی از سری Ferrari به این اثر خواهد آمد.

56334634 - خودروی جدیدی به بازی Fortnite می‌آید

همه‌ی ما با سازندگان بازی Fortnite و سبک آن‌ها آشنایی داریم و می‌دانیم که آن‌ها به هیچ وجه قصد ندارند که این عنوان را به واقعیت نزدیک کنند. نمونه‌اش هم موزهای غول‌پیکری بودند که چندی پیش به این بازی اضافه شدند. با این حال، این تیم برنامه‌هایی متفاوت با استراتژی‌های قبلی خود دارند و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این خصوص چه خواهد بود.

قابلیت رانندگی در بازی Fortnite از مدت‌ها قبل به این عنوان اضافه شد و در مجموع با واکنش خوب افراد نیز همراه بود. شرکت اپیک گیمز (Epic Games) هم هر چند وقت یک بار، خودروهایی را به این بازی اضافه می‌کند و این اتفاق در قابل به‌روزرسانی‌های متنوع صورت می‌گیرد. این استودیو امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود عرضه و اعلام کرد که خودروی Ferrari 296 GBT تا ساعاتی دیگر و به وسیله‌ی یک به‌روزرسانی راهی این اثر خواهد شد. بنابراین بازی‌بازان از امروز قادر به انتخاب این خودرو و استفاده از آن در جریان بازی خواهند بود.

Fortnite از سری آثار جالب در سبک بتل رویال به حساب می‌آید که انتشار آن برای بار اول به سال ۲۰۱۷ میلادی بازمی‌گردد. حال چهار سال از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و بازی‌بازان قادر هستند تا آن را بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ تجربه کنند. حتی نسخه‌های گوشی‌های هوشمند آن شامل اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد.

با توجه به این که این بازی در رقابت با عناوین مطرح دیگری همچون PUBG قرار دارد، سازندگان همواره برای موفقیت آن تلاش می‌کنند. آن‌ها برای آینده‌ی این اثر هم برنامه‌هایی در سر دارند که به زودی از برخی از آن‌ها رونمایی خواهد شد. چندی پیش هم از اضافه شدن کاراکتر Lebron James به این بازی صحبت شد. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …