بزرگ‌ترین به‌روزرسانی در راه بازی Cyberpunk 2077

این طور که به نظر می‌رسد، استودیوی سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 قصد دارد تا بزرگ‌ترین به‌روزرسانی خود را برای این عنوان در دسترس قرار دهد. همچنین به زودی اطلاعات فراوانی پیرامون این قضیه منتشر خواهد شد.

23453 - بزرگ‌ترین به‌روزرسانی در راه بازی Cyberpunk 2077

تا به حال به‌روزرسانی‌های فراوانی برای بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفته است تا مشکلات و باگ‌های آن به حداقل برسد. اکنون می‌توان گفت که این بازی تقریبا در جایگاه خوبی قرار دارد و افراد می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند. ظاهرا سازندگان هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. طبق گفته‌ی آن‌ها، بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای این اثر در راه است و تا چند وقت دیگر در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

استودیوی CD Project RED ابتدا این خبر را به صورت تبلیغ در صفحه‌ی اینستاگرام این بازی منتشر کرد. سپس این اتفاق در یوتیوب نیز رخ داد تا عده‌ی بیشتری بتوانند از آن آگاه شوند. همچنین این استودیو در این تبلیغ فقط یک جمله نوشته است؛ چیزهای بیشتری در راه است. هنوز بازی‌بازان متوجه منظور این شرکت نشده‌اند و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی آن‌ها بود.

عده‌ای از بازی‌بازان حدس می‌زنند که یک بسته الحاقی برای Cyberpunk 2077 در راه است. این در حالی است که درصد بیشتری، یک به‌روزرسانی بزرگ را پیش‌بینی می‌کنند. نظر آن‌ها این است که تیم سازنده علاوه‌بر رفع بسیاری از باگ‌ها به وسیله‌ی به‌روزرسانی پیش رو، محتویات جذابی را هم به آن خواهد آورد.

Cyberpunk 2077 از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که پس از مدت‌ها انتظار بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گرفت.

در این بازی باید کنترل شخصیتی به نام وی (V) را به عهده گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری را انجام دهید.

به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …