آپدیت جدید نینتندو سوییچ منتشر شد

به‌روزرسان نرم‌ افزاری جدید نینتندو سوییچ ویژگی‌های جدید و جالبی را به این کنسول اضافه می‌کند.

453453453 - آپدیت جدید نینتندو سوییچ منتشر شد

نسخه‌ی ۱۲٫۱٫۰ به‌روزرسان سیستم عامل نینتندو سوییچ به کاربران این اجازه را می‌دهد تا بتوانند در صورت پر بودن فضای کنسول خود، با حذف کردن برخی از محتواهای بازی، بهینه‌سازهای منتشر شده برای آن را دانلود کنند.

در نتیجه، اگر بازی‌بازان فضای کافی برای دانلود یک به‌روزرسان را نداشته باشند، می‌توانند اطلاعات قدیمی آن را پاک کرده و سپس با خالی‌ سازی فضا، برای دانلود فایل‌های جدید اقدام نمایند.

این به‌روزرسان به تقویت ثبات سیستمی نرم‌ افزاری کنسول نیز کمک می‌کند. همچنین یک به‌روزرسان سیستم عامل برای کنترلرهای جوی کان نیز منتشر شده، اما به تغییرات در عملکرد آن‌ها هیچ اشاره‌ای نشده است.

آخرین به‌روزرسان قبلی سیستم نسخه‌ی ۱۲٫۰٫۳ بود که در ماه گذشته منتشر شد و مشکلات فروشگاه eShop نینتندو را برطرف کرد.

اما تنها ساعاتی پس از انتشار، نینتندو مجبور به حذف این به‌روزرسان شد، زیرا این ‌بهینه‌ساز تنها باعث اضافه شدن اختلالات بیشتر از جمله قطعی اتصال به اینترنت و مشکلات استفاده از کارت‌های حافظه microSDXC (کسانی که برای بار اول از آن‌ها استفاده می‌کنند) شده بود! لازم به ذکر است که این مشکلات چند روز بعد کاملا برطرف شدند.

نسخه‌‌ی ۱۱٫۰٫۰ آخرین به‌روزرسان بزرگی بود که برای نینتندو سوییچ منتشر شد، از ویژگی‌های آن می‌توان به اضافه شدن برنامه‌ی فروشگاه آنلاین نینتندو سوییچ به صفحه‌ی اصلی و آسان‌ سازی انتقال تصاویر و ویدیو‌ها به تلفن‌های همراه و رایانه‌های شخصی اشاره کرد. این به روز‌رسان همچنین به بازی‌بازان اجازه می‌داد تا بتوانند فایل‌های ذخیره شده‌ی خود را به راحتی از سرویس‌های ابری به روی کنسول‌ها منتقل کنند.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …