لیست بازی‌های رایگان جدید PlayStation Plus منتشر شد

به تازگی فهرستی از بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) برای ماه ژوئیه‌ی 2021 که از 10 تیرماه 1400 آغاز می‌گردد منتشر شده است که در صورت واقعی بودن، می‌توان انتظار استقبال بالای طرفداران از این اقدام شرکت سونی را داشت.

4334534 - لیست بازی‌های رایگان جدید PlayStation Plus منتشر شد

اگر از کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس سونی باشید، بدون شک می‌دانید که این شرکت معمولا در آخرین چهارشنبه‌ی هر ماه میلادی به معرفی فهرستی از بازی‌های رایگان ماه بعد می‌پردازد. حال به نظر می‌رسد فهرست بازی‌های رایگانی که مشترکین در ماه ژوئیه به آن‌ها دسترسی خواهند یافت، زودتر از موعد فاش شده است.

طبق گزارشی که در وب‌سایت خبری رددیت (Reddit) منتشر شد، سایت آلمانی MyDealz فهرست بازی‌های رایگان ماه ژوئیه‌ی ۲۰۲۱ سرویس پلی‌استیشن پلاس را شامل سه عنوان A Plague Tale: Innocence ،WRC 9 و Uncharted: The Lost Legacy معرفی کرد. ظاهرا پست این سایت آلمانی بلافاصله حذف شده است اما کاربران به مانند همیشه به سرعت به پخش این اطلاعات پرداختند. با این حال هنوز این فهرست به صورت رسمی از سوی شرکت سونی اعلام نشده و طرفداران در مورد صحت آن نظرات متفاوتی دارند.

در حال حاضر شواهد کاملاً قانع‌کننده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد بازی A Plague Tale: Innocence قرار است به صورت رایگان در دسترس کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار گیرد؛ به خصوص این که قرار است یک نسخه‌ی نسل نهمی و بازسازی شده از این عنوان بر روی پلی‌استیشن ۵ منتشر شود. البته حدود دو هفته قبل کاربر Resetera با نام Deluxera اعلام کرده بود که بازی A Plague Tale: Innocence قرار است یکی از بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس باشد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …