ظرفیت سرورهای بازی Battlefield 4 زیاد شد

طرفداران بتلفیلد ظاهرا پس از پخش تریلر گیم‌پلی Battlefield 2042 به بخش چندنفره‌ی Battlefield 4 هجوم آورده‌اند و این باعث شده EA مجبور شود ظرفیت سرورهای این بازی را افزایش دهد.

423523452345 - ظرفیت سرورهای بازی Battlefield 4 زیاد شد

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، تریلری که از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Battlefield 2042 در کنفرانس مشترک مایکروسافت و بتسدا پخش شد، توانسته رضایت طرفداران بتلفیلد را بسیار جلب کند و انتظار را برای عرضه‌ی نسخه‌ی جدید این مجموعه سخت‌تر؛ چراکه آمار بازیکنان Battlefield 4 از آن زمان تاکنون افزایش چشمگیری داشته است.

بتلفیلد 4 هم مانند بتلفیلد 2042 دارای حال‌و‌هوای جنگ‌های مدرن است. البته با این تفاوت که بتلفیلد 4 در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و وقایع آن در نسخه‌ای خیالی از سال ۲۰۲۰ جریان داشت، در حالی که در بتلفیلد 2042 قرار است به نسخه‌ای خیالی از ۲۰ سال دیگر سفر کنیم که در آن آمریکا و روسیه در پی بحران‌های جهانی به رویارویی مستقیم متوصل شده‌اند.

حال EA خبر داده که هجوم بازیکنان به بخش چندنفره‌ی بتلفیلد 4، آن‌ها را مجبور کرده تا ظرفیت سرورهای این بازی را افزایش دهند. مدیر جامعه EA دراین خصوص می‌نویسد: «ما از واکنش‌ها و هیجانی که شما (طرفداران) نسبت به نمایش اخیر بتلفیلد 2042 نشان دادید، شگفت‌زده شده‌ایم. از آن زمان تاکنون بسیاری از شما به سراغ بتلفیلد 4 رفته‌اید تا دوباره طعم یک جنگ همه‌جانبه را بچشید. ما در حال نظارت بر بخش چندنفره‌ی بازی بودیم که متوجه شدیم زمان انتظار در سرورهای بخش غربی آمریکا از دیگر بخش‌ها بسیار طولانی‌تر شده است. خبر خوب این است که ما ظرفیت سرورهای این بخش را افزایش داده‌ایم که درنتیجه شما کمتر انتظار بکشید و بیشتر بازی کنید.»

نظر شما کاربران گرامی در این خصوص چیست؟ آیا شما هم در چند روز گذشته دوباره به سراغ تجربه‌ی بتلفیلد 4 رفته‌اید؟

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …