اسکوئر انیکس یک رویداد آنلاین برای E3 2021 دارد

مثل تمام شرکت‌های بازی‌سازی بزرگ، اسکوئر انیکس هم تصمیم به برگزاری رویدادی برای معرفی و نمایش بازی‌های خود در تابستان گرفته است. این شرکت خبر از برگزاری مراسمی آنلاین به نام «اسکوئر انیکس تقدیم می‌کند» در روز ۱۳ ژوئن داده است.

14234 - اسکوئر انیکس یک رویداد آنلاین برای E3 2021 دارد

نمایشگاه E3 2021 پس از یک سال غیبت در قالب رویدادی تمام دیجیتال در سال جدید بازگشته است. مثل گذشته طی چهار روز قرار است شاهد برگزاری تعداد زیادی کنفرانس و برنامه‌ی مختلف باشیم، با این تفاوت که تمام برنامه‌ها آنلاین و احتمالا از پیش ضبط شده هستند. شرکت‌های مختلف مثل یوبی‌سافت، الکترونیک آرتز، مایکروسافت و نینتندو همگی در بازه‌ی زمانی ۱۰ تا ۱۵ ژوئن یک مراسم ترتیب دیده‌اند و اسکوئر انیکس هم به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بازی‌سازی حال حاضر، با برنامه‌ای مختص خود به این رویداد پیوسته است.

برنامه‌ای که اسکوئر انیکس برای E3 2021 ترتیب داده طبق گفته‌ی آن‌ها حدود ۴۰ دقیقه خواهد بود. طی این برنامه می‌توانیم انتظار نمایش بازی‌های جدیدی را داشته باشیم، از جمله:

رونمایی از بازی جدید استودیوی آیداس مونترال

نمایش دوباره‌ی بازی Babylon’s Fall

جزییات بسته‌ی الحاقی جدید «بلک پنتر» برای بازی اونجرز و آپدیت‌های آینده‌ی بازی

گیم‌پلی طولانی Life is Strange: True Colors و اولین نمایش بازسازی Life is Strange

البته اسکوئر انیکس اضافه کرده است که این‌ها تمام برنامه نخواهند بود و غافلگیری‌های متعددی هم برای این رویداد در نظر گرفته شده است که فعلا نمی‌خواهند از آن‌ها صحبت کنند.

به لطف شایعه‌ها و اطلاعات غیر رسمی اما معتبر، می‌دانیم که ساخته‌ی جدید استودیوی آیداس مونترال یک بازی بر اساس کمیک‌های «محافظان کهکشان» (Guardians of the Galaxy) مارول است. استودیوی آیداس مونترال سابقه‌ی بسیار خوبی در ساخت سری بازی‌های «دوس اکس» (Deus Ex) دارد و نمی‌دانیم دقیقا برنامه‌ای برای بازی محافظان کهکشان دارد.

نمایش دوباره‌ی بازی Babylon’s Fall، اکشن جدید استودیوی پلاتینیوم گیمز که برای پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتر ساخته می‌شود هم بدون شک از بخش‌های هیجان‌آنگیز برنامه خواهد بود. پیش از این یک تیزر کوتاه از بازی Babylon’s Fall دیده‌ایم که نوید یک اکشن عالی دیگر از پلاتنیوم گیمز را می‌دهد.

اگر به خاطر داشته باشید، هفته‌ی پیش هم‌چنین از از ساخت بازی جدید در سری فاینال فانتزی گفتیم؛ یک نقش‌آفرینی اکشن که ظاهرا توسط استودیوی تیم نینجا یعنی سازندگان سری نینجا گایدن ساخته می‌شود. گفته شده که این بازی هم در رویداد تابستانی اسکوئر انیکس رونمایی خواهد شد.

هفته‌ی آینده در روز شنبه ۲۲ خرداد و ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه شب به وقت ایران، می‌توانیم برنامه‌ی اسکوئر انیکس مختص E3 2021 را ببینیم. با این حال، کم و بیش مطمئنیم که در روزهای آینده و پیش از شروع برنامه، اطلاعات بازی‌ها به بیرون درز خواهند کرد و زودتر از آن‌ها خواهیم شنید.

منبع : مجله دی جی کالا

 

خبر پیشنهادی

4535434534 310x165 - لیست نامزدهای Gamescom Award 2021 منتشر شد

لیست نامزدهای Gamescom Award 2021 منتشر شد

وب‌سایت GamePress امروز با انتشار یک پست جدید، از مشخص شدن نامزد‌های جوایز gamescom award …