بازی Ghostrunner 2 رونمایی شد

شرکت ۵۰۵ گیمز و استودیوی وان مور لول (One More Level) به صورت رسمی اعلام کردند که دنباله‌ی بازی Ghostrunner در دست توسعه قرار دارد. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

5345234 - بازی Ghostrunner 2 رونمایی شد

چندی پیش شرکت ۵۰۵ گیمز با مبلغی به ارزش ۵ میلیون یورو امتیاز آی‌پی Ghostrunner را از شرکت All In Games تصاحب کرد. دیجیتال بروز (Digital Bros)، کمپانی مادر ۵۰۵ گیمز، در جریان آخرین گزارش مالی خود تایید کرد که برای توسعه‌ی دنباله‌ی Ghostrunner حدود ۱۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری شده است. این شرکت آی‌پی Ghostrunner را یک برند عالی و سودده برای ۵۰۵ گیمز می‌داند.

Raffaele Galante، یکی از مدیرعاملان شرکت دیجیتال بروز، در این خصوص گفت: «ما از اعلام ساخت Ghostrunner 2 بسیار هیجان‌زده هستیم. ما با همراهی استودیوی وان مور لول، یک بازی جذاب و مهیج را خلق کردیم. این همکاری جدید حضور ۵۰۵ گیمز در بازار بازی‌های ویدیویی در کشور لهستان که با استعدادهای مختلف در میان کشورهای اروپایی از نظر توسعه‌ی بازی‌ها جزو اولین‌ها به شمار می‌رود، تقویت می‌کند.

ما همچنان توجه زیادی به بازار لهستان خواهیم داشت تا محصولات خود را با بازی‌های ویدیویی بهبود بخشیده و گسترش دهیم و بتوانیم خواسته و سلیقه‌ی همه‌ی جامعه‌ی بازی‌بازان برآورده نماییم.»

بازی Ghostrunner در پاییز سال گذشته منتشر شد و تاکنون حدود ۶۰۰ هزار نسخه از آن به فروش رفته است. بازی مذکور در حال حاضر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در اواخر سال جاری میلادی برای کنسول‌های نسل جدید پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …