میزبانان رویداد E3 2021 مشخص شدند

روز گذشته شرکت ESA که مسئولیت برگزاری رویداد E3 را بر عهده دارد، طی یک اطلاعیه‌ی رسمی، میزبانان برگزاری این رویداد در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد. بر اساس این اطلاعیه؛ گِرِگ میلر (Greg Miller)، جکی جینگ (Jacki Jing) و الکس “گلدن‌بوی” مندز (Alex “GoldenBoy” Mendez) رویداد E3 امسال را برگزار خواهند کرد.

634563456 - میزبانان رویداد E3 2021 مشخص شدند

رویداد کاملا دیجیتالی E3 2021، از تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ (۱۲ ژوئن ۲۰۲۱) لغایت ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ (۱۵ ژوئن ۲۰۲۱) و به میزبانی سه فردی که پیش از این نام آن‌ها را ذکر کردیم اجرا خواهد شد. در جریان این رویداد، خانم جینگ که یک ژورنالیست مشهور و با سابقه است، آقای میلر که مدیریت صفحه‌ی یوتیوب Kinda Funny را بر عهده دارد و الکس مندز که یکی از تحلیلگران نام آشنای بازی‌های رقابتی است، نظرات خود را در رابطه با عناوینی که معرفی می‌شوند بیان خواهند.

تا کنون شرکت‌های بزرگی همچون مایکروسافت (Microsoft)، نینتندو (Nintendo) و ۲k گیمز (۲K Games)، حضور خود در این رویداد را اعلام کرده‌اند. همچنین اسکوئر انیکس (Square Enix) هم تایید کرده است که در این رویداد حاضر خواهد بود و یوبی‌سافت (Ubisoft) هم اعلام کرده است که رویداد Ubisoft Forward بعدی خود را در جریان E3 امسال برگزار خواهد کرد.

با این حال، نام شرکت سونی (Sony) در میان شرکت‌های حاضر در E3 2021 دیده نمی‌شوند. اما این شرکت قصد دارد امشب (۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) قسمت جدید State of Play را اجرا کرده و خیلی کوتاه به بازی‌هایی که در آینده برای پلی‌استیشن عرضه خواهند شد بپردازد. هرچند، احتمالا سونی در جریان رویداد بزرگ‌تری در فصل تابستان، به معرفی عناوین مهم‌تر خود خواهد پرداخت.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3425235423 - نمایش Microsoft و Bethesda در E3 از یکدیگر جدا خواهد بود

نمایش Microsoft و Bethesda در E3 از یکدیگر جدا خواهد بود

به ادعای جف گراب (Jeff Grubb)، از ژورنالیست‌های مشهور صنعت بازی‌های ویدئویی، با پایان نمایش …