آپدیت جدید دسته PS5 برای بهبود عملکرد آن

با عرضه شدن آپدیت بزرگ پلی استیشن 5، یک به‌روزرسانی هم برای دوال سنس منتشر شد تا شاهد عملکرد این کنترلر باشیم.

6345634 - آپدیت جدید دسته PS5 برای بهبود عملکرد آن

مدتی پیش بود که آپدیت بزرگ کنسول پلی استیشن 5 در جریان اعمال تغییرات و بهبود بعضی از بخش‌های بازی عرضه شد و درکنار آن، یک به‌روزرسانی هم برای دسته پلی استیشن 5 منتشر شد. بااین‌حال، هیچ جزئیاتی از این آپدیت منتشر نشد که چه بهبودهایی روی دوال‌سنس اعمال شده است.

این در حالی است که بازیکنان با انجام بازی‌های مختلف، متوجه تغییرات و بهبودهای مشخصی شده‌اند. یوروگیمر به‌تازگی تعدادی از این پیام‌های کاربران را مبنی بربهبود عملکرد سیستم ویبره کنترلر به هنگام تجربه بازی‌های پلی استیشن 4 منتشر کرده است.

کاربر TJangoRechained دراین‌باره نوشته است «این به‌روزرسانی نحوه ویبره دوال‌سنس هنگام تجربه بازی‌های PS4 را تغییر داده است، موردی که به‌دلایلی عملکرد ضعیفی داشته است. حال بازخورد لمسی کنترلر حس و حالی نزدیک به دوال‌شاک ۴ را ارائه می‌دهد. در بازی‌هایی نظیر Rocket League 4 و God of War، به‌خوبی این تغییرات را نسبت‌به گذشته حس خواهید کرد. بعد از تجربه‌ی پنج ماهه خود از بازی‌هایی که توسط ‌Backwards Compatibility ارائه شده‌اند، به این نتایج دست پیدا کرده‌ام. متوجه نمی‌شوم چرا این موضوع را در جزئیات آپدیت خود اعلام نکرده‌اند. شاید برنامه این است که به مرور زمان، شکل و شمایل کامل‌تری را پیدا کند.»

نکته جالب این است که تعدادی دیگر از کاربران مدعی شده‌اند که جدا از این مورد، دریفت کردن آنالوگ L3 هم به‌واسطه‌ی این به‌روزرسانی حل شده است. یکی دیگر از کاربران در راستای بهبود عملکرد ویبره دوال‌سنس می‌گوید «متوجه شدم که موقع تجربه Persona 5، ویبره کنترلر سروصدای کمتری را تولید می‌کند. فکر می‌کردم که دیوانه شده‌ام، اما عالی است که می‌دانم که درواقع عملکرد این بخش عوض شده است.

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …