فرنچایزهای برتر پلی استیشن برای موبایل منتشر می‌شوند

اگر چه سونی مدت‌هاست فعالیت خاصی در قسمت تولید صنعت گوشی‌های هوشمند ندارد و شاید در آینده نزدیک سونی موبایل تعطیل یا واگذار شود، اما فعالیت کمپانی ژاپنی در صنعت موبایل محدود به تولید نیست و در قسمت نرم افزار و بازی سونی می‌تواند دست به کارهای بزرگی بزند.

634633 - فرنچایزهای برتر پلی استیشن برای موبایل منتشر می‌شوند

اقدامی که به نظر می‌رسد سونی قصد دارد در آن مسیر تلاش کند. اگر چه شاید کمی برای این کار دیر شده باشد، اما سونی توانایی این را دارد تا تبدیل به یک توسعه دهنده بزرگ و مهم بازی در پلتفرم موبایل نیز شود.

به نظر می‌رسد سونی قصد دارد فرنچایزهای برتر پلی استیشن را برای گوشی‌های موبایل منتشر کند. در صورتی که پورت‌های باکیفیتی از فرنچایزهای محبوب پلی استیشن برای گوشی های هوشمند منتشر شود، می توان انتظار موفقیت بزرگی را کمپانی ژاپنی پیش بینی کرد.

بر اساس لیست کاری تازه فاش شده، سونی به دنبال این است که طی یک بازه زمانی سه تا پنج ساله، بر روی انتشار محبوب‌ترین فرنچایزهای پلی استیشن برای دستگاه‌های موبایل تمرکز کند. در این لیست کاری اشاره‌ای به هیچ عنوان مشخصی نشده است. ماه گذشته سونی تعطیلی فروشگاه‌های قدیمی خود برای پلی استیشن 3، PlayStation Portable و PlayStation Vita را در تابستان پیش رو تائید کرد تا بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 تمرکز کند.

این در حالیست که یافتن پلی استیشن 5 در بازار جهانی اکنون کار مشکلیست اما از طرف دیگر عمر PS3، PSP و Vita نیز به پایان رسیده است. همچنین سونی به صورت جدی در حال جذب نیرو است. از جمله شرایط لازم برای این افراد، داشتن حداقل 15 سال سابقه کاری مرتبط و سابقه مدیریت و توسعه استراتژی است

منبع : سخت افزار

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …