Communities در PS4 حذف خواهد شد

آپدیت جدید پلی استیشن 4 خبر از غیرفعال شدن ویژگی Communities این کنسول در آینده نزدیک می‌دهد.

6456456546 - Communities در PS4 حذف خواهد شد

Communities نام یکی از ویژگی‌های کنسول پلی استیشن 4 است که در سال ۲۰۱۵ در دسترس قرار گرفت و در جریان آن بازیکنان می‌توانستند یک جامعه کاربری گسترده را راه‌اندازی کنند. ازاین‌رو اعضای این جامعه کاربری مدام با یکدیگر در ارتباط بوده و مشکلات خود را رفع می‌کردند.

آپدیت کنسول PS4 وارد مرحله تازه‌ای شد

این در حالی است که در ماه آوریل (اواسط فروردین ۱۴۰۰) ویژگی کامیونیتی پلی استیشن 4 به‌صورت کامل غیرفعال می‌شود. به‌تازگی نسخه بتا آپدیت 8.50 پلی استیشن 4 در دسترس قرار گرفته است و در جریان آن شاهد پاک شدن کامیونیتی از این کنسول هستیم. ازاین‌رو سونی به‌صورت رسمی اعلام کرده که در ماه آینده میلادی شاهد غیرفعال شدن کامیونیتی هستیم و این مورد آن‌چنان دور از ذهن نبود، زیرا پلی استیشن 5 فاقد این ویژگی است و ازطرفی سونی برنامه موبایل Communities را هم در گذشته از دسترس خارج کرده بود.

دلیلی برای انجام این کار اعلام نشده است، اما به‌نظر می‌رسد این بخش در حد و اندازه انتظارات سونی از فعالیت کاربران ظاهر نشده است. در انتها تاریخ عرضه دقیقی برای غیرفعال شدن این سرویس در ماه آوریل اعلام نشده است، اما به احتمال زیاد با انتشار نسخه رسمی آپدیت 8.50، این ویژگی برای تمامی کاربران پلی استیشن 4 حذف خواهد شد.

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …