کنسول PS5 به زودی در کشور مصر عرضه می‌شود

شاید بدانید که انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ هنوز در مصر رخ نداده است و بازی‌بازان زیادی در این کشور منتظر استفاده از آن هستند. در همین راستا، شرکت سونی اعلام کرد که هواداران باید کمی صبور باشند و این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد.

64323453 - کنسول PS5 به زودی در کشور مصر عرضه می‌شود

همان‌طور که اطلاع دارید، از مدت‌ها قبل وارد نسل نهم از بازی‌های ویدئویی شده‌ایم و استودیوهای سازنده‌ی فراوانی مشغول توسعه‌ی عناوین با کیفیت و جذاب خود برای بازی‌بازان هستند. عرضه‌ی کنسول‌های این نسل شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز در ماه نوامبر سال گذشته‌ی میلادی رخ داد و عده‌ی زیادی از بازی‌بازان از همان ابتدا قادر به تجربه‌ی بازی‌های آن‌ها بودند. به عنوان مثال با انتشار پلی‌استیشن ۵، بازی‌های بی‌نظیری همچون Spider-Man: Miles Morales و Demon’s Souls در دسترس قرار گرفتند که در مجموع استقبال بسیار خوب بازی‌بازان را در پی داشت. حال جالب است بدانید که این کنسول‌ها هنوز در بسیاری از کشورها در دسترس قرار نگرفته است و این موضوع باعث ناراحتی بازی‌بازان فراوانی شده است. هند یکی از همین کشورها بود که خوشبختانه کنسول پلی‌استیشن ۵ چندی پیش در آن جا عرضه شد و عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد.

با وجود گذشت چند ماه از انتشار پلی‌اسیشن ۵، هنوز اثری از این کنسول در کشور مصر به چشم نمی‌خورد. البته این قضیه به مسائل سیاسی نیز مربوط می‌شود و بازی‌بازان و به خصوص طرفداران آثار شرکت سونی را به شدت آزرده خاطر کرده است. در همین زمینه، حساب رسمی عربی شرکت سونی امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد و به تقاضای هواداران مصری مبنی بر عرضه‌ی سریع‌تر پلی‌استیشن ۵ در این کشور واکنش نشان داد. صحبت‌های امیدوار کننده‌ای در این پیام نوشته شده و این متن تا حدی از ناراحتی بازی‌بازان کم کرده است. ظاهرا انتشار پلی‌استیشن ۵ در کشور مصر قرار است در آینده‌ای بسیار نزدیک رخ دهد تا این دسته از بازی‌بازان نیز از تجربه‌ی عناوین شاهکار آن لذت ببرند.

حال باید منتظر بود و دید که اتفاق گفته شده دقیقا در چه زمانی رخ خواهد داد. به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون کنسول پلی‌استیشن ۵، آن‌ها را فورا با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …