پرفروش‌ترین عناوین نینتندو سوییچ در کشور ژاپن اعلام شدند

این روزها اخبار زیادی پیرامون شرکت نینتندو در دسترس قرار می‌گیرد. امروز هم این شرکت دست به انتشار یک لیست از بازی‌های پرفروش نینتندو سوییچ در کشور ژاپن زد که می‌تواند برای دارندگان این کنسول جالب توجه باشد.

546456546 - پرفروش‌ترین عناوین نینتندو سوییچ در کشور ژاپن اعلام شدند

شاید ساخت و عرضه‌ی کنسول Wii U برای شرکت نینتندو یک شکست بزرگ به حساب می‌آمد، اما آن‌ها با تلاش مجدد و توسعه‌ی کنسول نینتندو سوییچ توانستند دوباره به محبوبیت زیادی نزد بازی‌بازان دست پیدا کنند. نینتندو تمام این اتفاقات را فراموش کرد و در نهایت کنسولی ساخت که اکنون درصد قابل توجهی از بازی‌بازان از آن لذت می‌برند. در حال حاضر نینتندو سوییچ را باید یکی از بهترین کنسول‌های جهان برای تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی دانست که هر چند وقت یک بار نیز آثار گوناگونی بر روی آن در دسترس قرار می‌گیرد. البته یکی از دلایل موفقیت این کنسول را باید انحصاری بودن برخی از بازی‌ها به شمار آورد. جذابیت این بازی‌های انحصاری همچون Super Smash Bros باعث شد تا بسیاری از بازی‌بازان چاره‌ای جز خرید و استفاده از این کنسول نداشته باشند. حمل راحت و کنترل راحت این کنسول را هم باید از دیگر دلایل استقبال بالای افراد دانست.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، شرکت نینتندو امروز لیستی از برترین و پرفروش‌ترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن را عرضه کرده است که مشاهده‌ی آن‌ها می‌تواند راهنمایی خوبی برای برخی از بازی‌بازان باشد. آن‌ها قادر هستند تا با دیدن این لیست و عناوین موجود در آن، تصمیم‌گیری بهتری در خصوص خرید هر یک داشته باشند. این لیست به بازی‌های چهار سال اخیر مربوط می‌شود و بدیهی است که با لیست عناوین پرفروش جهانی تقریبا یکسان باشد. از آن جایی که سلیقه‌ی بازی‌بازان ژاپنی کمی متفاوت است، چند بازی متفاوت را در مقایسه‌ با دو لیست فوق مشاهده می‌کنیم.

رتبه‌ی اول این لیست به Animal Crossing: New Horizons اختصاص دارد که این اتفاق به هیچ وجه بازی‌بازان را شگفت‌زده نمی‌کند. بیش از ۶ میلیون نسخه از این بازی در کشور ذکر شده به فروش رفته است که آمار بسیار خوبی از نگاه نینتندو به حساب می‌آید. این اثر در جهان به بیش از ۳۱ میلیون ففروش دست یافته است. البته پشتیبانی تیم سازنده از این عنوان همچنان ادامه دارد و می‌توان پیش‌بینی کرد که در آینده این آمار بسیار بیشتر هم بشود. همان‌طور که حدس می‌زنید، رتبه‌های بعدی این لیست هم به Super Smash Bros و Pokemon Sword/Shield تعلق دارد که به ترتیب حدود ۴ میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

با توجه به این که زمان زیادی از عرضه‌ی Super Smash Bros می‌گذرد، در اوج ماندن این بازی بسیار تحسین‌برانگیز است. در ادامه‌ی این خبر می‌توانید لیست کامل بازی‌های پرفروش نینتندو سوییچ در کشور ژاپن را مشاهده کنید.

۱٫ Animal Crossing: New Horizons

۲٫ Super Smash Bros. Ultimate

۳٫ Pokemon Sword/Shield

۴٫ Splatoon 2

۵٫ Mario Kart 8 Deluxe

۶٫ Ring Fit Adventure

۷٫ Super Mario Odyssey

۸٫ Momotaro Dentetsu: Showa, Heisei, Reiwa mo Teiban!

۹٫ Super Mario Party

۱۰٫ Minecraft

۱۱٫ Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee

۱۲٫ Zelda: Breath of the Wild

۱۳٫ Super Mario Maker 2

۱۴٫ New Super Mario Bros. U Deluxe

۱۵٫ Kirby Star Allies

۱۶٫ Luigi’s Mansion 3

۱۷٫ Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics

۱۸٫ Taiko no Tatsujin: Drum ‘n’ Fun!

۱۹٫ Fishing Spirits Nintendo Switch Version

۲۰٫ Dragon Quest XI S

۲۱٫ Super Mario 3D All-Stars

۲۲٫ Pikmin 3 Deluxe

۲۳٫ Switch

۲۴٫ Mario Tennis Aces

۲۵٫ ARMS

۲۶٫ Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

۲۷٫ Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch

۲۸٫ Pokken Tournament DX

۲۹٫ Hyrule Warriors: Age of Calamity

۳۰٫ Fire Emblem: Three Houses

۳۱٫ Dragon Quest Builders 2

۳۲٫ Paper Mario: The Origami King

۳۳٫ Yo-kai Watch 4

۳۴٫ Zelda: Link’s Awakening

۳۵٫ eBaseball Powerful Pro Yakyuu 2020

مبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …