دسته PS5 را چگونه به گوشی اندروید متصل کنیم؟

به لطف فناوری بلوتوث، اتصال دسته PS5 به گوشی‌های اندروید، به فرایندی آسان و سریع تبدیل شده است. شاید تا به حال خواسته باشید که از Remote Play استفاده کرده و یا اینکه برای دسته DualSense خود بر روی گوشی، کاربردی پیدا کنید. در هر صورت شاید کل این فرایند، بیش از یک دقیقه به طول نینجامد. جهت انجام این کار فقط کافی است که چند گزینه را انتخاب کنید.

Thanks to Bluetooth technology, connecting the PS5 handle to Android phones has become an easy and fast process. Have you ever wanted to use Remote Play or find an application for your DualSense handle on your phone? In any case, the whole process may not take more than a minute. To do this, just select a few options.

4364563456 - دسته PS5 را چگونه به گوشی اندروید متصل کنیم؟

شیوه اتصال دسته PS5 به اندروید

به‌طور همزمان، کلیدهای “Share” و “PS” را بر روی کنترلر DualSense خود به مدت چند ثانیه نگه دارید تا فلش زدن نور آبی، آغاز شود. اکنون وارد حالت جفت‌سازی شده‌اید.

243242 - دسته PS5 را چگونه به گوشی اندروید متصل کنیم؟

58568675 - دسته PS5 را چگونه به گوشی اندروید متصل کنیم؟

در گوشی اندروید خود باید از بالا به سمت پایین سوایپ کرده تا بتوانید به “Quick Settings” دسترسی پیدا کنید.
از روشن بودن بلوتوث خود، اطمینان حاصل کنید.
انگشت خود را بر روی آیکون بلوتوث نگه داشته تا بتوانید وارد تنظیمات آن شوید.
در بخش “Available devices” باید کنترلر بی‌سیم خود را انتخاب کنید.
اگر در اینجا کنترلر خود را مشاهده نکردید، آنگاه باید در بالا، گزینه “Scan” را انتخاب کنید.
اگر با لمس کردن آیکون کنترلر خود در گوشی، از شما پرسیده شده که آیا می‌خواهید گوشی را با دسته، جفت‌سازی کنید، آنگاه باید “OK” را انتخاب نمایید.

4545768 - دسته PS5 را چگونه به گوشی اندروید متصل کنیم؟

876958 - دسته PS5 را چگونه به گوشی اندروید متصل کنیم؟

34534535675 - دسته PS5 را چگونه به گوشی اندروید متصل کنیم؟

اگر اتصال به‌درستی برقرار شود، آنگاه نور آبی نیز، فلش زدن را متوقف می‌کند.
در حالت پیش‌فرض، کنترلر DualSense توسط بسیاری از اپلیکیشن‌های اندرویدی، پشتیبانی نمی‌شود، اما در هر صورت می‌توانید آن را با Remote Play، مورد استفاده قرار دهید. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که از طریق شبکه، تمامی بازی‌های پلی‌استیشن 4 و 5 خود را استریم کنید. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید به انجام بازی‌های کنسولی بپردازید. البته این ویژگی شباهت چندانی به سرویسی همانند xCloud بر روی اندروید ندارد. شاید بر روی گوشی اندروید خود، برخی از ویژگی‌ها همانند بازخورد لمسی DualSense و تریگرهای تطابقی را از دست بدهید، اما همچنان عملکردهای اصلی را در اختیار خواهید داشت.

این فرایند بسیار شبیه به فرایند اتصال دسته پلی‌استیشن 4 به اندروید است. همانند کنترلر PS4، تجربه شما ار اتصال دسته شاید کمی متفاوت باشد. برخی از اپلیکیشن‌ها فقط به شما امکان تغییر عملکرد کلیدها را نمی‌دهند. در هر صورت اگر قصد شما از انجام این کار، تجربه بازی‌های موبایلی است، آنگاه باید بدانید که در این زمینه، گزینه‌های بسیار بهتری از دسته‌های پلی‌استیشن 5 وجود دارند.

منبع : آی تی رسان

 

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …