Epic Games سازنده‌ی بازی Fall Guys را خریداری کرد

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به صورت رسمی از خرید تونیک مدیا گروپ (Tonic Games Group)، سازنده‌ی بازی بتل رویال Fall Guys: Ultimate Knockout خبر داد. طبق بیانیه‌ی رسمی اپیک گیمز، به سرمایه‌گذاری خود در ساختن بازی برای بازی‌بازان ادامه خواهد داد.

Tonic Games Group Epic Games, the maker of Bethel Royal Fall Guys: Ultimate Knockout, has officially announced the purchase of Tonic Games Group. According to an official statement from Epic Games, it will continue to invest in making games for gamers.

345235235 - Epic Games سازنده‌ی بازی Fall Guys را خریداری کرد

دیو بیلی (Dave Bailey)، بنیان‌گذار و مدیرعامل تونیک مدیا گروپ، در این باره گفت:

ما در تونیک مدیا گروپ غلب می‌گوییم که هرکس لایق یک عنوانی است که حس کند برای آن ساخته شده است. اکنون با اپیک گیمز احساس می‌کنیم خانه‌ای را پیدا کرده‌ایم که برای ما ساخته شده است. آن‌ها در ماموریت ما برای ساخت و پشتیبانی از بازی‌هایی که تاثیر بالایی دارند، سهم زیادی دارند. آن‌ها دیگران را توانمند می‌کنند و ما نمی‌توانیم بیش از این از پیوستن به اپیک گیمز هیجان‌زده شویم.
پل کرافت (Paul Croft)، مدیر ارشد بازی‌های تونیک مدیا گروپ، در این خصوص افزود:

فراتر از چشم‌انداز مشترک بین این دو تیم، ما شاهد ایجاد پتانسیل فوق العاده‌ای در ترکیب نیروهایمان با اپیک گیمز هستیم. می‌خواهیم که بازی‌های خود را به بهترین شکل ممکن ارائه داده و یا به توسعه‌دهندگان بازی های دیگر اجازه دهیم محتوای خود را از یک ایده به موفقیت تجاری برسانند. ما می‌دانیم که با هم خواهیم توانست به پیشرفت بیشتری دست یابیم.
تیم سویینی (Tim Sweeney)، مدیرعامل اپیک گیمز نیز در خصوص گفت:

اپیک گیمز در ساخت metaverse سرمایه‌گذاری کند و تونیک گیمز نیز این هدف را به اشتراک می‌گذارد. همانطور که اپیک گیمز برای ساخت این آینده‌ی مجازی کار می‌کند، ما به استعدادهای خلاق بزرگی نیاز داریم که می‌دانند چگونه بازی‌ها، محتوا و تجربیات قدرتمند بسازند.
با توجه به موفقیت و فروش بسیار خوب بازی Fall Guys، خرید استودیوی توسعه‌دهنده‌ی این اثر از سوی اپیک گیمز منطقی به نظر می‌رسد. البته هنوز مشخص نیست که آیا این بازی در استیم خواهد ماند و یا در نهایت در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار خواهد گرفت.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در حال حاضر بر روی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. این بازی قرار است در تابستان آینده برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و نینتندو سوییچ منتشر شود.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …