انتشار جزئیات بیشتر از بازی Call of Duty 2021

طی ماه‌های اخیر، اخبار و شایعات زیادی حول Call of Duty جدید منتشر شده است. تا کنون اکتیویژن (Activision) در مورد این بازی صحبت نکرده، اما به تازگی یکی از منابع معتبر جزئیاتی را در مورد این بازی منتشر کرده است.

45645646 - انتشار جزئیات بیشتر از بازی Call of Duty 2021

Call of Duty طی دو سال اخیر توانسته بخش زیادی از اعتبار خود را بازپس بگیرد. Modern Warfare به شروع مجدد خوبی برای این مجوعه تبدیل شد. Black Ops Cold War هم با اینکه در ابتدا با مشکلاتی مانند کمبود محتوا در بخش چندنفره مواجه بود، توانسته به وضعیت بهتری برسد. هم‌چنین بخش داستانی و Zombies این بازی هم مورد تحسین قرار گرفته‌اند.

با این اوصاف، هواداران بیش از پیش برای Call of Duty 2021 هیجان‌زده هستند. به تازگی تام هندرسون (Tom Henderson)، یکی از منابع داخلی معتبر Call of Duty، در توییتر گفته که اکتیویژن تا تابستان امسال از این بازی رونمایی نخواهد کرد. هم‌چنین او گفته که همانند Black Ops Cold War، از Call of Duty بعدی هم در Warzone رونمایی خواهد شد.

البته مثل همیشه لازم به ذکر است که صحبت‌های هندرسون پشتوانه‌ای ندارند. شاید اکتیویژن امسال برخلاف سال گذشته، برنامه‌ی متفاوتی برای معرفی Call of Duty جدید داشته باشد. با وجود شایعات زیاد حول این بازی در ماه‌های اخیر، خود اکتیویژن چندان علاقه‌ای به صحبت کردن در مورد آن ندارد. این ناشر بزرگ صرفا وجود بازی را تایید کرده است.

در حال حاضر تنها اخبار قاطع در مورد Call of Duty 2021، عرضه‌ی بازی بر روی تمام کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم است.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …