احتمال مستقل شدن زامبی‌های Call of Duty!

ممکن است حالت محبوب زامبی در بازی Call of Duty عنوانی جداگانه و منحصر به فرد در آینده باشد.

365646346 - احتمال مستقل شدن زامبی‌های Call of Duty!

شاید بخش زامبی فرنچایز Call of Duty در سال ۲۰۰۸ در عنوان Call of Duty: World at War، بخشی غیر منتظره و خوبی بوده باشد، اما محبوبیت آن در بین بازی‌یازان به سرعت آن را به بخشی اصلی این سری تبدیل کرد. هر بازی Call of Duty که توسط استودیوی ترِی‌آرک (Treyarch) ساخته می‌شود دارای حالت زامبی است و این در حالی است که حتی عناوین Advanced Warfare و WW2 استودیوی اسلج همر (Sledgehammer) و نسخه Infinite Warfare استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) نیز دارای بخش زامبی بودند. واضح است که این بخش به ستونی مهم برای مجموعه تبدیل شده و به زودی خواهد توانست از اهمیت بیشتری برخوردار شود.

تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی شناخته شده، که در موارد مختلفی در گذشته اطلاعات درستی را در مورد عناوین Call of Duty و Battlefield فاش کرده بود، اخیراً در پیامی توییتری اشاره کرده است که پروژه‌ای تحت عنوان Call of Duty: Zombies در دست ساخت است و طبق برنامه‌های حال حاضر قرار نیست با عناوین دیگر این فرنچایز ارتباطی داشته باشد.

در ادامه

Call of Duty: Black Ops Cold War و تجربه‌ی جدید زامبی در Warzone، با نام Outbreak، می‌تواند نشانه‌هایی در مورد شکل ظاهری این پروژه در صورت واقعی بودن بیان کند.

البته سوال‌هایی نیز مطرح می‌شود مانند اینکه کدام استودیو در حال کار بر روی آن است؟ و آیا این بازی رایگان خواهد بود یا خیر؟ و اینکه این عنوان برای چه پلتفرم‌هایی منتشر خواهد شد؟ این در حالیست که موبایل به یکی از تمرکزهای اصلی اکتیویژن (Activision) تبدیل شده است، اگرچه آن‌ها قبلاً عنوانی با نام Call of Duty: Zombies را در سال ۲۰۰۹ برای iOS منتشر کردند.

البته نسخه‌ای جدید از Call of Duty اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که این عنوان توسط استودیوی اسلج‌همر در حال توسعه است و روند بازی دوباره در حال و هوای جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …