موجودی PS5 یک فروشگاه در کمتر از نیم ساعت به فروش رفت

اخیرا فروشگاه بزرگ PlayStation Direct در خبری اعلام کرد که تمامی موجودی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ که به تازگی برای فروش گذاشته شده بود در مدت زمان کمتر از نیم ساعت به فروش رسید.

5675757575 - موجودی PS5 یک فروشگاه در کمتر از نیم ساعت به فروش رفت

بسیاری از بازی‌بازان پس از انتشار رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵، برای خرید آن مشکلاتی را داشتند. این محصول منحصر به فرد از همان نخستین روزهای عرضه به بازار تاکنون همواره به عنوان یک محصول کمیاب شناخته می‌شود و آمارهای به دست آمده از خرده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ نشان می‌دهند که به محض وارد شدن این محصول نسل نهمی به چرخه‌ی فروش، خریداران برای تهیه‌ی آن هجوم می‌آورند و معمولا در کوتاه‌ترین زمان ممکن موجودی این دستگاه به صفر می‌رسد. تاکنون فروشگاه‌های بزرگی به مانند Target ،Walmart و GameStop چندین بار اظهار داشته‌اند که با هر بار اعلام موجودی کنسول پلی‌استیشن ۵، تنها در کمتر از چند ساعت تمامی آن به فروش می‌رسد. حال به تازگی یکی دیگر از فروشگاه‌های معتبر فروش محصولات بخش پلی‌استیشن در خبری اعلام کرد که تمامی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ موجود در انبار خود را در کمتر از نیم ساعت به فروش رسانده است.

فروشگاه PlayStation Direct اعلام کرد که پس از وارد کردن کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ به بخش فروش، مدت زمان بیش از ۳۴ دقیقه را بدون ثبت درخواست خرید کاربران سپری کرده و این امر منجر به تشکیل صف بزرگی از خریداران شده است. در نهایت پس از شروع به فروش این محصول، تمامی آن‌ها در یک چشم بر هم زدن به فروش رسیدند و بسیاری از خریداران که حتی قبل از فراخوان فروش برای بیش از یک ساعت در صف منتظر بودند، ناامید شدند. با توجه به این سرعت فروش، برخی حتی گمان بردند که فروشگاه PlayStation Direct اصلا کنسولی برای فروش نداشته است.

باید توجه داشت که موجودی فروشگاه PlayStation Direct مستقیم توسط شرکت سونی تامین می‌گردد و حتی تمامی افرادی که در صف انتظار خرید پلی‌استیشن ۵ هستند را نیز خود شرکت سونی انتخاب کرده وبه آن‌ها زمان اندکی را می‌دهد تا خرید خود را نهایی کنند. حال با توجه به آن‌ که این محصول نسل نهمی و محبوب در کمتر از نیم ساعت کاملا به فروش رفته است، می‌توان دریافت که هنوز تهیه‌ی آن برای بسیاری از بازی‌بازان امری دشوار خواهد بود و با وجود گذشت چند ماه از زمان عرضه، هنوز محصولی کمیاب به شمار می‌آید.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

536345643 310x165 - سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

تاکنون کاربران پلی استیشن ۵ برای پخش موسیقی می‌توانستند از اپلیکیشن اسپاتیفای استفاده کنند. با …