دو بازی روی Epic Games رایگان شد

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) این هفته بازی Rage 2 را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داده است. در کنار Rage 2، بازی Absolute Drift: Zen Edition هم رایگان شده است.

456346345 - دو بازی روی Epic Games رایگان شد

طبق رسم هفتگی، فروشگاه اپیک گیمز دو بازی را به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار داده است. دو بازی این هفته Rage 2 و Absolute Drift: Zen Edition هستند. اپیک گیمز مدتی می‌شود که برای جذب کاربران بیشتر و رقابت با استیم، بازی‌های نسبتا مطرحی را هر هفته به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در این میان شاهد عرضه‌ی رایگان Grand Theft Auto 5 و Batman: Arkham Knight هم به صورت رایگان بوده‌ایم.

Rage 2 یک شوتر اول شخص از سال ۲۰۱۹ است که توسط استودیوهای آوالانچ (Avalanche) و اید سافتور (id Software) توسعه یافته است. داستان Rage 2 سال‌ها بعد از نسخه‌ی اول جریان داشته و روایت‌گر ماجرای Walker، آخرین Ranger باقی‌مانده است. بسیاری این بازی را “Doom جهان‌باز” توصیف کرده‌اند. البته Rage 2 نقدهای متوسطی را دریافت کرد. با این حال جهان بزرگ بازی و مکانیک‌های شوتر فوق‌العاده، باعث شده تا این بازی ارزش تجربه کردن را داشته باشد.

از سوی دیگر Absolute Drift: Zen Edition یک بازی مسابقه‌ای مینیمالیستی بوده که دارای ۵ محیط آزاد و ۳۴ پیست مسابقه می‌شود. هر پیست اهداف مشخصی داشته که با تکمیل آن‌ها، می‌توانید ماشین‌های بیشتری را به دست آورید. گرافیک Absolute Drift: Zen Edition در عین سادگی زیبا بوده که باعث متمایز و جذاب بودن آن می‌شود.

این دو بازی تا یک هفته بر روی اپیک گیمز رایگان بوده و پس از اضافه کردن آن‌ها به حساب کاربری خود، می‌توانید برای همیشه آن‌ها را داشته باشید. هم‌چنین بازی رایگان هفته‌ی آینده Sunless Sea خواهد بود.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …