ورود زوتاک به میدان کنسول‌ دستی با Zotac Zone!

بازار کنسول‌های دستی داغ‌تر از همیشه می‌شود و غول‌های سخت‌افزار یکی به دنبال دیگری، پرچمداران جدید خود را به میدان نبرد می‌فرستند. در این میان، زوتاک (Zotac) با معرفی کنسول دستی Zotac Zone، رقیبی جدید برای مدعیان این عرصه معرفی کرده است.

مشخصات Zotac Zone:

صفحه‌نمایش: لمسی 7 اینچی با نرخ نوسازی بالا
دکمه‌های تریگر: دوحالته
نمایشگر: OLED (برتری اصلی در برابر رقبا)

مزیت کلیدی:

استفاده از نمایشگر OLED در Zotac Zone، برگ برنده‌ی این کنسول در برابر رقبایی مانند ایسوس ROG Ally، لنوو Legion Go و MSI Claw محسوب می‌شود. تاکنون فقط دو کنسول دستی استیم‌ دک و نینتندو سوییچ از نمایشگر OLED بهره می‌بردند و Zotac Zone با ورود به این جمع، می‌تواند سهم بازار قابل‌توجهی را به خود اختصاص دهد.

جزئیات بیشتر در کامپیوتکس:

زوتاک در رویداد کامپیوتکس که هفته آینده برگزار خواهد شد، اطلاعات بیشتری از Zotac Zone را ارائه خواهد داد. با این حال، به نظر می‌رسد این محصول هنوز آماده‌ی عرضه به بازار نیست و در کامپیوتکس فقط نمونه‌های اولیه برای تست در دسترس بازدیدکنندگان قرار خواهند گرفت.

حرکتی از سوی دیگر رقبا:

علاوه بر زوتاک، دیگر غول‌های سخت‌افزار نیز در حال آماده‌سازی نسل بعدی کنسول‌های دستی خود هستند. ایسوس در تاریخ 2 ژوئن (13 خرداد 1403) از ROG Ally X رونمایی خواهد کرد و شایعاتی از نسخه لایت کنسول Legion Go توسط لنوو نیز به گوش می‌رسد.

رقابت در اوج:

با ورود Zotac Zone به میدان، رقابت در بازار کنسول‌های دستی به اوج خود رسیده است. تنوع محصولات، ارتقاء قابلیت‌ها و قیمت‌های رقابتی، نویدبخش تجربه‌ای هیجان‌انگیز برای گیمرها در دنیای جیبی خواهد بود.

نظر شما چیست؟

شما به عنوان یک گیمر، کدام کنسول دستی را برای بازی کردن ترجیح می‌دهید؟ Zotac Zone با نمایشگر OLED خود، شانس پیروزی در این نبرد را دارد؟ دیدگاه‌ها و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

خروج از نسخه موبایل