نام جدید بازی Rainbow Six Quarantine افشا شد

طبق اطلاعات منتشر شده، به‌تازگی لوگو و نام جدید عنوان Rainbow Six Quarantine در فضای مجازی فاش شده است.

64564564 - نام جدید بازی Rainbow Six Quarantine افشا شد

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) مدتی پیش در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی خود اعلام کرد که ممکن است نام بازی Rainbow Six Quarantine را به علت همه‌گیری COVID-19 در سراسر دنیا تغییر دهد. حال به‌تازگی نام و لوگوی جدید این بازی لو رفته است.

بازی Rainbow Six Quarantine اولین بار در جریان رویداد E3 2019 معرفی شد. این بازی به عنوان یک اثر شوتر Co-Op سه نفره معرفی شد که در آن بازی‌بازان می‌توانند یک داستان ترسناک را تجربه کنند. یوبی‌سافت از زمان معرفی رسمی، هیچ‌گونه اطلاعات جدیدی از این بازی را به اشتراک نگذاشته است. بازی مذکور ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ منتشر شود، اما به دلایل مختلف انتشار آن به زمان نامعلومی موکول شد. طبق جزئیات فاش شده، نام جدید این بازی، Rainbow Six Parasite خواهد بود که اخیراً دو تصویر از آن نیز در شبکه‌ی پلی‌استیشن منتشر شده است.

6464564 - نام جدید بازی Rainbow Six Quarantine افشا شد

678678678687 - نام جدید بازی Rainbow Six Quarantine افشا شد

همان‌طور که می‌بینید، تصویر اول نشان می‌دهد که Rainbow Six Quarantine به Rainbow Six Parasite تغییر نام پیدا کرده است. تصویر دوم نیز دکمه‌های مربوط به پلتفرم PS Vita را نمایش می‌دهد. با این حال، MP1st گزارش داد که این کار برای تجربه‌ی بازی از راه دور است و لزوماً برای PS Vita عرضه نخواهد شد.

شرکت یوبی‌سافت تاکنون به صورت رسمی در مورد نام جدید Rainbow Six Quarantine صحبت نکرده است. در هر صورت باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی از سوی این شرکت باشیم. این بازی برای عرضه بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …