لوگوی Call of Duty Black Ops 6 رسماً رونمایی شد

در پی انتشار شایعات و تصاویر لو رفته، لوگوی رسمی Call of Duty Black Ops 6 توسط بخش تبلیغات یک رسانه پیش از معرفی رسمی این عنوان منتشر شد. این اتفاق، هیجان طرفداران این سری محبوب را به اوج رسانده و گمانه‌زنی‌ها درباره جزئیات بازی را افزایش داده است.

علاوه بر لوگوی جدید، نام این نسخه نیز فاش شده است: Black Ops 6. این عنوان، به دنبال موفقیت Black Ops Cold War، بار دیگر ما را به دوران جنگ سرد می‌برد و وعده تجربه‌ای حماسی و پرماجرا را می‌دهد.

انتشار یک تیزر کوتاه و همچنین تصویر کاور بازی در روزهای گذشته، شور و اشتیاق طرفداران را دوچندان کرده است. انتظار می‌رود Call of Duty Black Ops 6 در شوکیس بازی‌های ایکس‌باکس که در تاریخ 9 ژوئن 2024 (20 خرداد 1402) برگزار می‌شود، به طور رسمی رونمایی شود.

پس از پایان این رویداد، مراسمی اختصاصی برای معرفی Call of Duty Black Ops 6 آغاز خواهد شد. در این مراسم، شاهد جزئیات بیشتر از گیم‌پلی، داستان و تاریخ انتشار بازی خواهیم بود.

با توجه به شایعات و اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد Call of Duty Black Ops 6 در ماه اکتبر 2024 (مهر 1402) عرضه خواهد شد. طرفداران این سری محبوب می‌توانند منتظر تجربه‌ای جدید و هیجان‌انگیز در دنیای جنگ سرد باشند.

با انتشار این خبر، هیجان طرفداران Call of Duty به اوج خود رسیده است. انتظار می‌رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود و به زودی شاهد رونمایی رسمی آن باشیم.

همچنین بررسی کنید ...

Fallout 76 از 20 میلیون بازیکن عبور کرد

Fallout 76، بازی آنلاین که در سال 2018 با مشکلات متعددی روانه بازار شد، با …