فوتبال به فورتنایت می‌آید

محتوای جدید بازی فورتنایت شامل لباس‌های ویژه Kickoff Set و ایموت خوشحالی بعد از گل پله اسطوره فوتبال برزیل به همراه چند برنامه‌ی دیگر مرتبط با دنیای فوتبال است که از هفته آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

56544544 - فوتبال به فورتنایت می‌آید

اپیک گیمز بعد از همکاری با مارول، استاروارز، استرنجر تینگز و چندین عنوان و آی پی دیگر اینبار با بیش از ۲۰ باشگاه فوتبال جهان برای برگزاری یک رویداد کراس‌اور همکاری کرده است. بازیکنان بازی بتل رویال Fortnite از تاریخ ۴ بهمن (۲۳ ژانویه) می‌توانند از میان کیت‌های مختلفی که از تیم‌های باشگاهی معروف فوتبال جهان طراحی شده، اسکین مورد علاقه خود را انتخاب کنند. این لباس‌ها به‌طور جداگانه برای شخصیت‌های مرد و زن طراحی شده‌اند.

بازیکنان می‌توانند لباس‌های انتخابی خود را با هریک از موارد زیر تعویض کنند:

آث میلان
اینتر میلان
رم
یوونتوس
منچستر سیتی
ولوز
وستهم یونایتد
سویا
اسپورتینگ لیسبون
بوروسیا موشن گلادباخ
شالکه 04
ولسبورگ
رنجرز اف سی (لیگ اسکاتلند)
سلتیک (اسکاتلند)
سرزو اوساکا (جی لیگ ژاپن)
ملبورن سیتی (لیگ استرالیا)
سیدنی اف‌سی (لیگ استرالیا)
وسترن سیدنی واندرز (لیگ استرالیا)
اسپورته کلوب باهیا (لیگ برزیل)
سیاتل ساندرز (لیگ MLS آمریکا)
آتلانتا یونایتد (لیگ MLS آمریکا)
لوس آنجلس اف‌سی (لیگ MLS آمریکا)
سانتوس اف‌سی (لیگ برزیل)

ایموت ویژه The Pele Punch نیز در فروشگاه آیتم‌های قابل خرید بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته با شرکت در رویداد Pele Cup می‌توانید این ایموت را به‌صورت رایگان به‌دست آورید.

بازیکنانی که از بیستم ژانویه (۱ بهمن) در این رویداد شرکت کنند، Air Punch Emote و Kickoff Set را به‌صورت رایگان دریافت خواهند کرد. بهترین گلزنان این کاپ نیز فرصت برنده شدن یک لباس مخصوص امضا شده را خواهند داشت.

در بخش Fortnite Creative می‌توانید در تورنمنت‌های فوتبالی نیز شرکت کنید. برای این منظور کافی است در بخش Creative Hub از جزیره کریتیو جدیدی که در طراحی آن از دنیای فوتبال الهام گرفته دیدن کنید. شما می‌توانید در این بخش از پیک اکس‌ها پاور آپ‌ها، بوسترهای سرعت و سایر آیتم‌های بازی استفاده کرده و در بازی‌هایی که در حالت ۴ دربرابر ۴ طراحی شدند سایر بازیکنان را شکست دهند.

هر بازی دو راند دارد که برندگان هر راند با هم روبه‌رو خواهند شد. دو تیم دیگر نیز برای قرار گرفتن در رده‌های سوم و چهارم باهم مبارزه می‌کنند.

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …