رده‌بندی سنی NieR Replicant سریع و خشن است!

بازی NieR: Automata در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه و به یک موفقیت بزرگ برای شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تبدیل شد. با این حال، این اولین نسخه‌ی عرضه شده از سری Nier نبود و خبر خوب برای هواداران این است که نسخه‌‌ی بازسازی شده‌ی بازی NieR به زودی به بازار عرضه خواهد شد تا کاربرانی که موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی نشده بودند نیز بتوانند از تجربه‌ی این بازی زیبا لذت ببرند. با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی بازی، رده‌بندی سنی این عنوان توسط سازمان ESRB اعلام شده است و به نظر می‌رسد NieR Replicant به خوبی همه‌ی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد.

5345353 - رده‌بندی سنی NieR Replicant سریع و خشن است!

بازی NieR یکی از عناوین جالب عرضه شده در زمان خود بود که در قالب دو نسخه‌ی متفاوت در اختیار مخاطبین ژاپنی و بازی‌بازان غربی قرار گرفت. اگرچه ماهیت کلی داستان، در هر دو نسخه مشابه بود، ولی در یک نسخه شما نقش یک پسر جوان را ایفا می‌کردید که تلاش داشت از خواهرش مراقبت کند و در نسخه‌ی دیگر، شما در نقش یک پدر قرار می‌گرفتید. در نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی، از داستان مربوط به برادر جوان استفاده شده است و مبارزات نیز تا حد ممکن به NieR: Automata نزدیک شده‌اند.

با نزدیک شدن به زمان انتشار NieR Replicant، رده‌بندی سنی این بازی توسط سازمان ESRB مشخص شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی مربوط به این بازی، شما باید انتظار وجود خون، انفجار و خشونت بالا را در این عنوان داشته باشید.

این یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که در آن، شما باید به NieR برای نجات خواهر بیمارش کمک کنید. بازی‌بازان به اکتشاف در یک جهان فانتزی، انجام ماموریت‌های مختلف، صحبت با شخصیت‌ها و مبارزه با انسان‌ها و موجودات دیگر، می‌پردازند. بازی‌بازان از شمشیر و نیزه برای حمله به دشمنان استفاده کرده و از یک کتاب برای شلیک لیزر از راه دور، بهره می‌برند. مبارزات بازی بسیار سریع بوده و عموما با انفجار، لرزش صفحه و پاشیدن خون بر روی زمین همراه هستند. علاوه بر این، خون در کنار جنازه‌های نیز دیده می‌شود. برخی از بخش‌های بازی، شامل صحنه‌هایی به شدت خشونت‌آمیز می‌شوند.

همانند بازی NieR: Automata، شما باید بازی NieR Replicant را چند بار به پایان برسانید تا به تمامی بخش‌های داستان دسترسی پیدا کنید. بازی NieR Replicant ver.1.22474487139 در تاریخ ۴ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ (۲۳ اوریل سال ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …