COD: Black Ops Cold War پرفروش‌ترین بازی شد

براساس اطلاعات منتشر شده دو بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War و Cyberpunk 2077 در مقام‌های اول و دوم پرفروش‌ترین بازی‌های ماه دسامبر امریکا قرار گرفته‌اند.

453535 - COD: Black Ops Cold War پرفروش‌ترین بازی شد

سال ۲۰۲۰ میلادی با تمام کم‌وکاستی‌هایش بالاخره به‌اتمام رسید؛ سالی که در خاطرات تاریخی بسیاری از مردم در سراسر جهان باقی خواهد ماند. در صنعت بازی‌های ویدیویی نیز اتفاقات فراموش‌نشدنی زیادی رخ داده است؛ از لغو شدن مراسم‌ها و رویدادها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا تا عرضه کنسول‌های نسل نهم.

مؤسسه آماری NPD نیز به‌تازگی بنابه سنت همیشگی خود عملکرد مالی این صنعت در ماه دسامبر را مورد بررسی خود قرار داده و فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های آخرین ماه میلادی ۲۰۲۰ در کشور امریکا را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار بازی و براساس اطلاعات منتشر شده، همانند پیش‌بینی‌ها و از آنجاییکه آخرین نسخه از سری شوتر محبوب Call of Duty تحت عنوان Call Of Duty: Black Ops Cold War توانسته بود لقب پرفروش‌ترین بازی سال امریکا را به‌خود اختصاص دهد، دور از ذهن هم نبود که در ماه دسامبر نیز جایگاه نخست خود را حفظ کند.

یکی از بازی‌‌های مورد انتظاری که طرفداران به‌شدت منتظر عرضه و تجربه آن بودند ساخته استودیوی لهستانی سی دی پراجکت رد یعنی بازی Cyberpunk 2077 بود؛ اثری که با انتشار خود هیایو و جنجال‌های زیادی نیز به‌همراه خود داشت. اطلاعات دردسترس این را نشان می‌دهند که بازی سایبرپانک 2077 باوجود مشکلات فراوان خود، با ثبت فروش ۱۳ میلیون نسخه در امریکا، جایگاه دوم فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های ماه گذشته امریکا را به‌خود اختصاص داده است. البته باید توجه داشته باشید که این میزان فروش تنها بیانگر نسخه‌های فیزیکی آن است و آمار فروش نسخه‌‌های دیجیتالی سایبرپانک در آن لحاظ نشده است.

با نگاهی به فهرست پیش‌رو اسامی بازی‌های بزرگی چون Assassin’s Creed Valhalla، بازی Miles Morales و چندین بازی ورزشی نیز به چشم می‌خورد؛ اما نکته قابل‌توجه موفقیت نینتندو در تعداد بازی‌های موجود است. علاوه‌بر مشاهده بازی‌های انحصاری جدید نینتندو سوییچ، نام آثار زمان عرضه این کنسول هیبریدی مثل Mario Kart 8 Deluxe و The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز خودنمایی می‌کند.

Call of Duty: Black Ops: Cold War
Cyberpunk 2077
Assassin’s Creed Valhalla
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
Madden NFL 21
Animal Crossing: New Horizons
Mario Kart 8: Deluxe
NBA 2K21
Immortals: Fenyx Rising
Super Mario 3D All-Stars
Super Smash Bros. Ultimate
Just Dance 2021
Hyrule Warriors: Age of Calamity
FIFA 21
New Super Mario Bros. U Deluxe
Super Mario Odyssey
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Super Mario Party
Ring Fit Adventure
Mortal Kombat 11

حال نوبت شما است تا درخصوص اسامی این فهرست و جایگاه آن‌ها نظرات خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …