راه‎های انتقال پیشرفت از Hitman 2 به Hitman III منتشر شد

آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) اخیراً یک پست بسیار طولانی را بر روی وب‌سایت خود منتشر کرده است که احتمالاً به تمام سوالات بازی‌بازان پاسخ می‌دهد. یکی از مواردی که طرفداران سه گانه‌ی World of Assassination منتظر آن بودند، انتقال پیشرفت خود از Hitman 2 به Hitman III بود. خوشبختانه توسعه دهندگان نحوه‌ی کارکرد این ویژگی را به طور کامل توضیح داده‌اند.

456546346 - راه‎های انتقال پیشرفت از Hitman 2 به Hitman III منتشر شد

دیگر زمان زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار Hitman III باقی نمانده است و هر روز نیز اطلاعات بیش‌تری از آخرین نسخه‌ی سه گانه‌ی جدید Hitman منتشر می‌شود. اول از هر چیز باید اعلام کنیم که روند انتقال پیشرفت و محتویات Hitman 2 به Hitman III بر روی کنسول‌ها و پلتفرم گوگل استیدیا بدون دردسر خواهد بود. از طرف دیگر، بازی‌بازان رایانه‌های شخصی باید با مشکلات مربوط به ارائه‌ی این بازی‌ها بر روی دو فروشگاه اپیک گیمز و استیم کنار بیایند.

شما می‌توانید تمام پیشرفت خود در بازی Hitman 2 را به نسخه‌ی سوم منتقل کنید. طبق توضیحات ارائه شده، این کار نیازمند یک حساب آی‌او اینتراکتیو است که می‌توانید از وب‌سایت رسمی این استودیو به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین روند انتقال پیشرفت بازی‌بازان تنها از طریق مرورگر انجام خواهد شد؛ به عبارت دیگر، شما نمی‌توانید این کار را از درون بازی انجام دهید. توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند که چند روز پیش از عرضه‌ی بازی، شاهد انتشار یک وب‌سایت برای انجام مراحل انتقال خواهیم بود.

این قابلیت که تنها برای یک بار قابل دسترس خواهد بود، به شما اجازه می‌دهد تا پیشرفت خود در Hitman 2 که شامل محتویات Hitman 1 می‌شود را از پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت انتقال دهید. در نظر داشته باشید که امکان انتقال پیشرفت نسخه‌ی پلی‌استیشن به نسخه‌ی ایکس‌باکس وجود ندارد. به همین صورت، پیشرفت نسخه‌ی ایکس‌باکس را نیز نمی‌توان به نسخه‌ی پلی‌استیشن منتقل کرد. البته پیشنهاد می‌کنیم که عملیات انتقال را پیش از آغاز Hitman III انجام دهید. چراکه پس از انجام این کار، شما پیشرفت خود در بازی Hitman III را از دست خواهید داد. از طرف دیگر، نسخه‌ی گوگل استیدیا به صورت خودکار پیشرفت بازی‌بازان را به نسخه‌ی جدید انتقال خواهد داد.

حالا باید در مورد Access Pass‌های بازی صحبت کنیم. همان‌طور که اطلاع دارید، شما می‌توانید مراحل Hitman 1 و Hitman 2 را در بازی Hitman III تجربه کنید. دو نسخه‌ی قبلی Hitman در واقع به نوعی بسته الحاقی برای Hitman III محسوب می‌شوند. برای مثال، اگر Access Pass‌ نسخه‌ی استاندارد Hitman 2 را داشته باشید و یا آن‌ را تهیه کنید، در بازی Hitman III به تمام مراحل و مکان‌های آن نسخه دسترسی پیدا خواهید کرد.

البته کسانی که Hitman 2 را در گذشته خریداری کرده‌اند، در نسخه‌ی جدید به صورت رایگان به محتویات آن دسترسی خواهند داشت. در نظر داشته باشید که تنها در صورت داشتن Hitman 1، ابتدا باید با دنبال کردن مراحل این راهنما، محتویات آن را به نسخه‌ی دوم انتقال دهید.

وقت آن رسیده است که در مورد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی صحبت کنیم. هر کسی که Hitman III را در طی ۱۰ روز اول عرضه بر روی فروشگاه اپیک گیمز خریداری کند، Access Pass نسخه‌ی Hitman: Game of the Year را دریافت خواهد کرد. همچنین اگر Hitman 1 را به صورت رایگان از این فروشگاه دریافت کرده‌اید، می‌توانید آن را پس از انتشار Hitman III به نسخه‌ی Hitman: Game of the Year ارتقا دهید.

مشکل اصلی به بازی Hitman 2 مربوط می‌شود. چراکه این عنوان بر روی فروشگاه اپیک گیمز عرضه نشده است. پس شما نیاز دارید تا یکی از Access Pass‌های نسخه‌ی Gold و یا استاندارد Hitman 2 را خریداری کنید. هر دو نسخه پس از عرضه‌ی Hitman III به مدت ۱۴ روز با تخفیف ۸۰ درصد ارائه خواهند شد. پس از این دوره نیز همچنان شاهد تخفیف خوردن این دو Access Pass‌ خواهیم بود.

از آن‌جایی که Hitman III برای مدتی به صورت انحصاری تنها بر روی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهد بود، پس کسانی که نسخه‌ی دوم را بر روی استیم خریداری کرده‌اند، باید برای دسترسی به محتویات Hitman 2 در Hitman III، یکی از Access Pass‌‌های گفته شده را تهیه کنند.

بازی Hitman III در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ (نسخه‌ی ابری)، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …