Naughty Dog در حال ساخت یک بازی بسیار جالب برای PS5

بر اساس آگهی استخدام استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog)، این استودیو در حال جذب نیرو برای توسعه‌ی یک بازی جدید است و احتمال دارد که در آینده شاهد آیپی جدیدی از آن باشیم.

555555555555554 - Naughty Dog در حال ساخت یک بازی بسیار جالب برای PS5

سال گذشته، شاهد انتشار آگهی استخدام استودیوی ناتی داگ بودیم که نشانه‌هایی از توسعه‌ی یک بازی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ در آن دیده می‌شد. همچنین فعالیت‌های اخیر این استودیو نیز بر این موضوع صحه گذاشته و توسعه‌ی یک عنوان جدید را تایید می‌کنند که به احتمال فراوان، این بازی همان پروژه‌ی یک سال اخیر خواهد بود.

از طرفی دیگر، چندی پیش آقای نیل دراکمن (Neill Druckmann)، خالق و کارگردان مجموعه‌ی The Last of Us با انتشار پستی در توییتر خود از علاقه‌مندان دعوت کرد که به بخش‌هایی نظیر طراحی انیمیشن، طراحی هنری، گیم‌پلی، تولید محتوا، برنامه نویسی و موارد دیگر در پروژه‌ی ساخت بازی بعدی این مجموعه بپیوندند. همچنین، وی این بازی انحصاری پلی‌استیشن ۵ را “بسیار جالب” خطاب کرد که باعث ایجاد نظریه‌های مختلفی از جمله توسعه‌ی بازی Jak and Daxter شده است.

البته، در مجموعه سوالاتی که طرفداران از وی در مورد این عنوان پرسیده بودند، او اینگونه پاسخ داد که این بازی هم می‌تواند The Last of Us Part 3 باشد و هم یک آیپی جدید. به هر ترتیب، به نظر می‌رسد که لازم نباشد تا معرفی اولیه‌ی بازی بعدی ناتی‌داگ مدت زیادی صبر نمود و هر لحظه ممکن است که اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده و به دست علاقه‌مندان بازی‌های ویدیویی برسد.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …