ساخت بازی Twelve Minutes در مراحل پایانی خود است

تیم سازنده‌ی بازی Twelve Minutes امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که روند ساخت این عنوان به خوبی هر چه تمام‌تر پیش می‌رود و بازی‌بازان در آینده اخبار خوبی را خواهند شنید. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

86566565 - ساخت بازی Twelve Minutes در مراحل پایانی خود است

بازی Twelve Minutes مدت‌ها قبل معرفی شد و با عرضه‌ی چند تصویر و تریلر، بسیاری از بازی‌بازان را برای تجربه مشتاق کرد. این بازی داستان محور در مورد زوج جوانی است که به اشتباه درگیر زمان شده و مشکلات عجیب و غریبی در این خصوص برایشان به وجود می‌آید. سپس شما باید با فکر و اندیشه‌ی خود به این دو کاراکتر یاری رسانده و آن‌ها را به زمان حال بازگردانید. این عنوان ابتدا قرار بود اواخر سال گذشته در دسترس قرار گیرد، اما عرضه‌ی آن به دلیل بروز برخی مشکلات تاخیر خورد.

البته هنوز هم تاریخ جدیدی برای انتشار بازی Twelve Minutes مشخص نشده است، اما ظاهرا این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. در وب‌سایت سازندگان یعنی استودیوی آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) آمده است که آن‌ها به سختی مشغول توسعه‌ی این اثر هستند. به نقل از اعضای این تیم، آن‌ها در مراحل نهایی این قضیه به سر می‌برند و هواداران را در آینده‌ای نزدیک با جزئیات بیشتر خود آگاه خواهند کرد. بنابراین باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی برای این عنوان رقم خواهد خورد.

بازی Twelve Minutes قرار است در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار گیرد.

در صورت عرضه‌ی اخبار بیشتر پیرامون این بازی آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …