عناوین PS1 و سگا به زودی روی آیفون قابل اجرا خواهند بود!

خبر خوشی برای طرفداران بازی‌های ویدئویی کلاسیک! به نظر می‌رسد بالاخره می‌توانید عناوین محبوب پلی‌استیشن و سگا را روی گوشی‌های آیفون خود اجرا کنید.

طبق گزارش‌ها، شبیه‌ساز Provenance که به کاربران امکان اجرای بازی‌های قدیمی روی دستگاه‌های مختلف را می‌دهد، به زودی در اپ استور اپل عرضه خواهد شد.

Provenance چه کاری انجام می‌دهد؟

Provenance یک شبیه‌ساز چند پلتفرمی است که به شما امکان می‌دهد بازی‌های منتشر شده برای کنسول‌های مختلف از جمله پلی‌استیشن ۱، سگا جنسیس، آتاری ۲۶۰۰ و نینتندو وی را روی آیفون و اپل تی‌وی خود اجرا کنید.

این بدان معناست که می‌توانید عناوین نوستالژیکی مانند Super Mario Bros، Sonic the Hedgehog، Crash Bandicoot و Final Fantasy VII را دوباره تجربه کنید، و همگی در جیب شما خواهند بود.

چه زمانی می‌توانیم آن را امتحان کنیم؟

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار Provenance در اپ استور مشخص نشده است. با این حال، توسعه‌دهنده این برنامه اعلام کرده که به‌زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

انتشار این شبیه‌ساز می‌تواند خبر بسیار هیجان‌انگیزی برای طرفداران بازی‌های قدیمی باشد که سال‌ها منتظر تجربه‌ی دوباره این عناوین محبوب روی دستگاه‌های جدید بوده‌اند.

نکات قابل توجه:

لازم به ذکر است که برای اجرای بازی‌ها روی Provenance به فایل‌های بازی (ROM) نیاز دارید.
ممکن است برخی از بازی‌ها به طور کامل روی این شبیه‌ساز اجرا نشوند.
استفاده از Provenance ممکن است قوانین مربوط به کپی‌رایت را نقض کند.

با این حال، Provenance فرصتی عالی برای گیمرها است تا دوباره با عناوین کلاسیک مورد علاقه خود در دستگاه‌های مدرن سرگرم شوند.

خروج از نسخه موبایل