پرمخاطب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ در نینتندو مشخص شد

شرکت نینتندو به تازگی فهرست ۲۰ بازی پر مخاطب اروپا در سال ۲۰۲۰ برروی کنسول نینتندو سوییچ را منتشر کرده است.

64564 - پرمخاطب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ در نینتندو مشخص شد

سال ۲۰۲۰ را مطمئناً می‌توان یکی از موفق‌ترین سال‌ها برای کمپانی نینتندو دانست. این شرکت در سال گذشته‌ی میلادی بازی Animal Crossing: New Horizons را روانه‌ی بازار کرد که توانست در عرض کمتر از یک سال به دومین بازی پرفروش تاریخ کنسول نینتندو سوییچ تبدیل شود. همچنین کنسول نینتندو سوییچ با وجود نزدیک شدن به زمان انتشار کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس توانست با نهایت قدرت به فروش خود ادامه دهد و همانند یک کنسول تازه عرضه شده، شرکت نینتندو را با چالش تأمین دستگاه برای خریداران روبه‌رو کند.

و اما

حال شرکت نینتندو به تازگی فهرستی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو سوییچ را منتشر کرده است. بر اساس این فهرست، همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازی رایگان Fortnite موفق به قرارگرفت در جایگاه نخست پرتجربه شده‌ترین آثار سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو در میان بازی‌بازان اروپایی شده است. همچنین پس از این عنوان بازی Animal Crossing: New Horizons قرار دارد که همان‌طور که گفته شد، این اثر موفق شد تا افتخارات بسیاری را برای کمپانی نینتندو به ارمغان بیاورد. پس از این دو عنوان نیز بازی‌های Pokemon Sword و Pokemon Shield قرار دارند که با توجه به جایگاه آن‌ها در این لیست به نظر می‌رسد این آثار علاوه بر کشور ژاپن، موفق به کسب محبوبیت بسیاری در میان بازی‌بازان اروپایی شده‌اند. در ادامه شما می‌توانید فهرست کامل ۲۰ بازی پرمخاطب سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو سوییچ در اروپا را مشاهده کنید:

Fortnite
Animal Crossing: New Horizons
Pokemon Sword
Pokemon Shield
Minecraft
Zelda: Breath of the Wild
Mario Kart 8 Deluxe
Super Smash Bros. Ultimate
Super Mario Odyssey
FIFA 20 Nintendo Switch Legacy Edition
New Super Mario Bros. U Deluxe
Super Mario Maker 2
Rocket League
Luigi’s Mansion 3
Pokemon: Let’s Go, Pikachu
Pokemon: Let’s Go, Eevee
Splatoon 2
Super Mario Party
Asphalt 9: Legends
Fire Emblem: Three Houses

این فهرست به خوبی نشان می‌دهد که آثار تولید شده توسط استودیوهای کمپانی نینتندو تا چه اندازه اهمیت کلیدی در موفقیت و فروش کنسول نینتندو سوییچ در اروپا و همین‌طور سراسر جهان داشته‌اند.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …