پایانی متفاوت در ابتدای راه بازی Firewatch

سیسی جونز (Cissy Jones)، صداگذار شخصیت Delilah در بازی Firewatch، اخیراً در طی یک پادکست اطلاعات جالبی را در مورد پایان متفاوت این عنوان جذاب منتشر کرده است؛ پایانی که شاید طرفداران بازی را غافلگیر کند.

4365436543 - پایانی متفاوت در ابتدای راه بازی Firewatch

Firewatch یک بازی داستان محور تحسین شده است که داستان آن بر روی یک جنگل بان و رابطه‌ی او با همکارش تمرکز دارد. اگرچه بازی‌بازان به شدت از این عنوان لذت بردند، اما پایان عجیب و نامشخص آن باعث به وجود آمدن بحث‌ها و گمانه ‌زنی‌های زیادی شد. با این‌که برخی از بازی‌بازان از نحوه‌ی اتمام Firewatch راضی نبودند، اما طبق توضیحات خانم جونز، استودیوی کمپو سنتو (Campo Santo) در ابتدا قصد داشت تا بازی را به شکل دیگری به پایان برساند.

در ادامه بخش‌هایی از داستان Firewatch اسپویل خواهد شد. در نتیجه اگر هنوز بازی را تجربه نکرده‌اید، از خواندن ادامه‌ی متن خودداری کنید.

در طی یکی از قسمت‌های Script Lock، پادکستی که بر روی روایت در بازی‌های ویدئویی تمرکز دارد، سیسی جونز اعلام کرد که Firewatch ابتدا قرار بود پایان تاریک‌تری داشته باشد. در این پایان به جای همکاری بین Henry و Delilah در انتهای بازی و تقویت رابطه‌ی این دو، Delilah با Henry رفتار سردی داشت، او را دیوانه صدا می‌زد و در نهایت تا آخر بازی دیگر با Henry صحبت نمی‌کرد.

ظاهراً آقای شان ونمن (Sean Vanaman)، کارگردان Firewatch، ابتدا قصد داشت از این پایان استفاده کند، اما در نهایت تصمیم خود را عوض کرد و گفت که این پایان مناسب نیست و Delilah حتماً باید بخشی از پایان بازی باشد.

سیسی جونز در این مورد گفت: «در این نسخه که ابتدا ضبط کردیم، تقریباً پس از تجربه‌ی دو سوم از داستان بازی، Deliah به Henry می‌گوید که دیوانه شده است و از Henry می‌خواهد تا دیگر کاری با او نداشته باشد و در نهایت Deliah رفتار سردی را از خود نشان می‌دهد. شما در ادامه‌ی بازی دیگر صدای او را نمی‌شنوید.»

با توجه به این‌که رابطه‌ی بین Deliah و Henry یکی از بهترین بخش‌های بازی Firewatch محسوب می‌شود، کاملاً واضح است که در صورت استفاده از نسخه‌ی اول پایان بازی، کمپو سنتو نه تنها پتانسیل این رابطه را هدر می‌داد، بلکه با بازخورد به شدت منفی بازی‌بازان نیز روبه‌رو می‌شد.

از طرف دیگر، حالا که از وجود پایان دیگر Firewatch مطلع شده‌ایم، کنجکاو هستیم بدانیم که در صورت استفاده از این پایان، داستان Firewatch به چه شکلی روایت می‌شد. آیا Henry در مورد حادثه‌ی ناراحت کننده و مرگ Brian Goodwin با Deliah صحبت می‌کرد؟ آیا او راز Ned را کشف می‌کرد؟ اگر Henry کسی را نداشت که با او صحبت کند، پارانویا (Paranoia) چه تاثیری را بر روی او می‌گذاشت؟ پاسخ این سوالات را تنها شان ونمن می‌داند.

بازی Firewatch هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس‌باکس وان ، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …