هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone به گیمرها

به مناسبت جشن کریسمس، تیم سازنده‌ی بازی در نظر دارد تا امتیازات بیشتری را به طرفداران ارائه دهد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

3453543 - هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone به گیمرها

همان‌طور که در جریان هستید، معمولا در جریان کریسمس بازی‌های زیادی به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد. استودیوهای سازنده‌ی زیادی هم هستند که آیتم‌ها و تجهیزات بیشتری را به افراد هدیه می‌دهند تا رضایت آن‌ها را بیش از پیش جلب کرده باشند. حال اکتیویژن (Activision) در نظر دارد تا سرعت ارتقای سطح هر یک از بازی‌بازان در عنوان Call of Duty: Warzone را افزایش دهد.

البته مشابه این اتفاق برای بازی محبوب Call of Duty: Black Ops Cold War نیز رخ خواهد داد. بنابراین اگر قصد افزایش سطح شخصیت خود را دارید، از فردا تا پایان رویداد گفته شده تلاش فراوانی داشته باشید.

Call of Duty: Black Ops Cold War که به تازگی عرضه شده، یکی از برترین بازی‌هایی است که همواره رویدادهای مختلفی را در خود داشته است. اکتیویژن نیز اخیرا سعی داشته است تا با اضافه کردن رویدادهای مربوط به زمستان، حال و هوای این فصل را در بازی خود به خوبی ایجاد کند. همین موضوع باعث استقبال خوب دوستداران آثار تیراندازی به صورت اول شخص و به خصوص هواداران سری Call of Duty شده است. بیشتر بخش‌های Call of Duty: Warzone هم به حالت بتل رویال اختصاص دارد و نباید این قضیه را در محبوبیت آن نادیده گرفت.

در مجموع اکنون عده‌ی زیادی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی این دو بازی هستند. دیروز هم اعلام شد که ممکن است نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Warzone در رشته کوه اورال باشد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

در پایان گفتنی است که بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد. عنوان Call of Duty: Warzone را هم می‌توانید در همین پلتفرم‌ها تجربه نمایید.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …