تصویری از طرح‌ اصلی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

اخیراً تصویری از طرح‌ اصلی کنسول نینتندو سوییچ لو رفته است که به‌نظر هیچ شباهتی به محصول نهایی که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد ندارد.

2342342 1 - تصویری از طرح‌ اصلی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

در حقیقت، می‌توان سال ۲۰۲۰ را سالی پرسود اما پر از حاشیه و جنجال برای نینتندو قلمداد کرد؛ چرا که در این سال عناوین انحصاری نظیر Animal Crossing به‌واسطه‌ی آمار فروش اعجاب انگیزشان سودی هنگفت را روانه‌ی حساب نینتندو کردند و در طرف مقابل، همه‌روزه منتظر نشت و لو رفتن اطلاعات و تصاویری از بخش بایگانی محرمانه‌ی این شرکت بودیم. به هر ترتیب، در آخرین مورد از تصاویر لو رفته، اخیراً تصویری از طرح‌ اصلی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد که این طرح بیش از کنسول اصلی، به کنسول نینتندو سوییچ لایت شباهت دارد.

356345 - تصویری از طرح‌ اصلی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

همانطور که در تصویر فوق قاب مشاهده است، طراحی اصلی این کنسول شباهت بسیار زیادی به طراحی گوشی‌های هوشمند داشته و صفحه نمایش آن تقریباً به صورت کامل بخش جلویی آن را پوشانده است. در واقع، دو آنالوگ و سه دکمه‌ی کوچک تنها مواردی بودن که نینتندو برای کنسول جدید خود درنظر گرفته بود که در انتها نیز شاهد محصولی کاملاً متفاوت بودیم. همچنین، لازم به ذکر است که تصویری مشابه از این طرح، پیش از معرفی رسمی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده بود که بعدها با معرفی نینتندو سوییچ تکذیب شد.

از طرفی دیگر، اسناد لو رفته از نینتندو در کنار این طرح حاکی از آن هستند که این کنسول قرار بود تا در کنار رزولوشن ۴۸۰p، از قابلیت Backward Compatibility و پشتیبانی از بازی‌های Nintendo 3DS نیز بهره ببرد که در نهایت هر دو مورد دستخوش تغییر شدند.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

34534534 310x165 - انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) جزئیاتی از برنامه‌ها و اهداف آینده‌ی آنان را …