تیم منتخب لالیگا در فیفا 18 اعلام شد

fsd 300x169 - تیم منتخب لالیگا در فیفا 18 اعلام شد

بعد از آن که در روزهای گذشته الکترونیک آرتز تیم منتخب لیگ برتر انگلیس در فیفا 18 را منتشر کرد، حال نوبت به یکی دیگر از لیگ های معتبر اروپایی یعنی لالیگا رسیده است.

مطابق انتظارها، قهرمان امسال لالیگا یعنی تیم بارسلونا با 4بازیکن، بیشترین نماینده را در تیم منتخب دارد و دو تیم شهرمادرید که رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند، هر کدام 3 بازیکن در تیم منتخب امسال دارند.

خط دفاعی

مارک آندره تراشتگن، دروازه بان جوان تیم بارسلونا که فصل فوق العاده ای را سپری کرد، در تیم سال حضور دارد. او با کارایی بالا و سن نسبتاً کم خود، گزینه ای بلند مدت و مطمئن برای افرادی است که به بخش مربیگری فیفا 18 علاقه دارند.

جدا از او، پیکه در کنار سرخیو راموس به عنوان زوج خط دفاعی تیم ملی اسپانیا، در این ترکیب دیده می شوند. با وجود سن بالای 30 سال، هر دو این بازیکن ها از محبوبترین دفاع های بازیکنان Ultimate Team فیفا هستند. دیگر بازیکنان خط دفاعی را نیز دو بال کناری بارسلونا و اتلتیکو مادرید یعنی جوردی آلبا و هرناندز تشکیل می دهند.

مارک آندره تراشتگن – دروازه بان – امتیاز: 94
جوردی آلبا – دفاع چپ – امتیاز: 93
پیکه – دفاع میانی – امتیاز: 93
سرخیو راموس – دفاع میانی – امتیاز 95
سرخیو روبرتو – دفاع راست – امتیاز: 90

خط میانی

سائول به عنوان هافبکی که در جام جهانی تیم ملی ایران هم به احتمال زیاد با او روبرو خواهد شد، در این ترکیب حضور دارد. در خط میانی، پارخو هافبک میانی تیم والنسیا که در چند به روزرسانی اخیر فیفا 18 امتیاز آن پیشرفت کرده است هم در ترکیب منتخب لالیگا از نگاه EA SPORT خود نمایی می کند. در کنار او، تونی کروس به عنوان دیگر هافبک میانی دیده می شود.

سائول – هافبک دفاعی – امتیاز: 92
پارخو- هافبک میانی- امتیاز: 94
تونی کروس – هافبک میانی – امتیاز: 96

خط حمله

هر سه تیم بالای جدول لالیگا در خط حمله یک نماینده دارند. لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به ترتیب با امتیاز های 98 و 99 در نسخه تیم سال لالیگا، قدرتمندترین بازیکنان فیفا 18در Ultimate Team به حساب می آیند و آنتونیو گریزمان با امتیاز 96 در تعقیب آن ها است.

لیونل مسی – مهاجم – امتیاز: 98
کریستیانو رونالدو – مهاجم – امتیاز: 99
آنتونیو گریزمان – مهاجم کناری – امتیاز: 96

لازم به ذکر است که به زودی بسته الحاقی جام جهانی برای فیفا 18 منتشر خواهد شد. در ضمن، ساعاتی پیش، یکی از گزارشگرهای فیفا حضور لیگ قهرمانان اروپا در فیفا 19 را تایید کرد.

 

منبع : دیجیاتو

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …