قابلیت جدید در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بالاخره درخواست‌های زیاد بازی‌بازان به نتیجه رسید و حالا می‌توان از حالت Split-Screen در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War لذت برد. این قابلیت فعلا برای حالت زامبی (Zombies) در دسترس قرار گرفته است.

3534535 - قابلیت جدید در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War آغاز شده و محتوای جدیدی در اختیار کاربران قرار گرفته است. یکی از موارد اضافه شده به بازی، حالت تصویر در تصویر یا Split-Screen به بخش زامبی است. مدت‌ها بود که طرفداران منتظر این حالت بودند و حالا با دریافت به‌روزرسانی جدید می‌توانند از تجربه‌ی Black Ops Cold War در کنار دوستانشان لذت ببرند.

بیشتر توجهات به چالش‌ها، سلاح‌های بتل پس (Battle Pass) و حالت‌های محدود به زمان جلب شده است؛ اما اضافه شدن Split-Screen می‌تواند به اندازه‌ی موارد دیگر جذاب باشد. مانند سری Halo، این حالت باعث افزایش محبوبیت حالت زامبی بازی‌های Call of Duty طی سال‌های گذشته شده است. دلیل عدم استفاده از حالت تصویر در تصویر از ابتدا مشخص نیست؛ اما به هر حال اکنون بازی‌بازان می‌توانند در کنار خانواده و دوستانشان در میان موج‌های متعدد زامبی‌ها زنده بمانند.

حالت Split-Screen پس از گذشت یک ماه از انتشار Call of Duty: Black Ops Cold War به بازی اضافه شده است. این حالت در تمام بازی‌های قبلی در دسترس قرار داشت. همان‌طور که می‌دانید، این قابلیت، دوربین بازی‌باز اول را بالای صفحه و دوربین بازی‌باز دوم را در بخش پایینی صفحه نمایش می‌دهد. فعلا مشکل بزرگی در این بخش از بازی دیده نشده است.

قابلیت تصویر در تصویر در بازی‌های آنلاین و چند نفره هم قابل استفاده است. دو بازی‌باز می‌توانند بدون مشکل از طریق یک کنسول وارد بخش چند نفره شوند. این قابلیت فقط برای 2 بازی‌باز در دسترس است و نمی‌توان به صورت 3 یا 4 نفره از آن استفاده کرد.

با اضافه شدن Split-Screen به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War حالا بازی‌بازان می‌توانند با اعضای خانواده و دوستان خود از ممحتوای جدید بازی لذت ببرند. حالت جدید Jingle Hells و تغییرات جدید نقشه، تغییران گیم‌پلی و سیستم لوت و حالت Cranked از مواردی هستند که می‌توانند این تجربه را لذت‌بخش‌تر کنند. فعلا خبری از نقشه‌ی جدید نیست و بازی‌بازان احتمالا باید تا فصل بعدی منتظر بمانند.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و 5، اکس‌باکس وان، سری اس و اکس در دسترس است.

منبع : گیم فا

 

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …