بازی Humanity در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود

درحالیکه برنامه‌ریزی‌ها حاکی از آن بودند که در سال جاری بازی Humanity روانه بازار می‌شود، اما تیم سازنده شرایط خاص امسال را دلیل به‌تعویق افتادن زمان عرضه آن به ۲۰۲۱ اعلام کرد.

435344 - بازی Humanity در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود

بیش‌از یک سال پیش در جریان رویداد State of Play سونی، تیم سازنده بازی Tetris Effect از پروژه جدید و عجیب خود رونمایی کرد. بازی شبیه‌ساز Humanity با حال‌وهوا و درون‌مایه تازه خود توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند.

پس از گذشت حدود یک سال از زمان معرفی اولیه بازی، هیچ اطلاعات و جزئیات تکمیلی از این بازی منتشر نشده است. تنها مسیله‌ای که استودیوی Enhance‌، ‌به‌عنوان سازنده بازی، به آن اشاره کرده زمان تقریبی انتشار بازی در سال ۲۰۲۰ میلادی بود. حال اما در جدیدترین اخبار بازی، باتوجه به نزدیک‌شدن به روزهای پایانی سال پیش‌رو، ساعاتی پیش تیم سازنده به‌صورت رسمی از به‌تعویق افتادن زمان انتشار بازی خبر داد.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط حساب رسمی توییتر بازی Humanity، شرایط خاص و پیچیده پیش‌آمده به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه‌ریزی‌های تیم سازنده جهت عرضه بازی را با مشکل مواجه کرده است. البته باید توجه داشته باشید که افرادی که منتظر تجربه این بازی خاص هستند، سال ۲۰۲۱ میلادی می‌توانند به‌ این امر دست پیدا کنند.

احتمالا اطلاع دارید که بازی Humanity درواقع یک اثر معما محوری است که گیمر کنترل گروهی از انسان‌ها را در دست دارد. دراین‌میان احتمال دارد با مشکلاتی که در دنیای واقعی مردم با آن‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کنند، ازجمله تقابل انسان‌ها با هم نیز برخورد کند. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده بازی شبیه‌ساز Humanity قرار است سال آینده برای پلتفرم پلی استیشن 4 و هدست واقعیت مجازی PSVR روانه بازار شود.

منبع : زومجی

 

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …